PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35129}

Pokojówka na Manhattanie

Maid in Manhattan
5,9 95 456
ocen
5,9 10 1 95456
4,5 6
ocen krytyków
Pokojówka na Manhattanie
powrót do forum filmu Pokojówka na Manhattanie

Po pierwsze Ralph Fiennes urodził się do innych ról, ale ta mu była potrzebna, by obudził w sobie dobro po rolach zimnych postaci; dobrzy nawet aktorzy muszą czasem dla złapania oddechu zagrać w czymś niższych lotów, po drugie Lopez jest naprawdę fajna w tym filmie, bez zarzutów nawet jeśli inne spieprzyła, po trzecie przestańcie tak nawijać bez ładu w stylu : ,,Nie wiem po co grał w tym filmie" i tego typu rzeczy. Patrzcie na całokształt, na zamierzenia reżyserów, nawet jeśli nie do końca im coś z nich wyszło, nauczcie się rozpatrywać wszystkie aspekty, okoliczności, intencje. A Wy aby pod siebie tylko; ,,Zmarnowałem czas, zostałam zawiedziona".. Zamiast: ,,No niezbyt udana produkcja, ale ma dużo miłych akcentów, budzi pozytywne emocje". I coś w tym wszystkim jest, wierzcie mi.

ocenił(a) film na 4
agis007

Nawet nie czytam tych wypocin co napisałaś. Komuszę poglądy będą tępione i nie będziesz zabraniać ludziom wypowiadania się. Zgłaszam cię do moderacji Filmweb.

RAC_79

Mądrze i optymistycznie napisała nie wiem o co ci chodzi

ocenił(a) film na 8
agis007

Dla mnie to lekki,przyjemny,bajkowy film.
Nie zawsze ma się ochotę na filmy trudne tematycznie.
Dla mnie oboje wypadli dobrze,mimo że widzę w nim Voldemorta teraz ha hah...
Ogólnie film dla mnie dobry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones