PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775672}
4,5 10 968
ocen
4,5 10 1 10968
2,3 9
ocen krytyków
PolandJa
powrót do forum filmu PolandJa

Całe szczęście, że nie zajrzałem tutaj przed obejrzeniem filmu. Porównujecie go do tych głupawych komedii w stylu Lejdis czy innych Weekendów integracyjnych? Proponuję odstawienie wiadra popcornu i dokładniejsze przyjrzenie się wątkom a pzrede wszystkim poszczególnym kwestiom! Przecież wątek firmowy i dialogi - świetne, to samo rozmowa faceta z dziewczyną w "kebabiarni", wątek chłopaka z wężem nieco słaby, ale gość z Porshe, wykładowca... no i scena żołnierza... bardzo dobre!
Mówimy, że Bareja świetnie portretował rzeczywistość w krzywym zwierciadle, a tutaj co mamy? Przyjrzyjcie się dokładnie - tacy jesteśmy! Boicie się myśleć?

ocenił(a) film na 6
u99artur1

Jestem podobnego zdania. Obejrzałem zachęcony komentarzem usłyszanym w pracy, że warto.
I warto.
Mocne 5
A nawet 6 za dialog Żurawskiego i Gąsiorowskiej.

użytkownik usunięty
pawelski1000

Wiesz test się nad tym zastanawiam.Jest to jeden z najmądrzejrzysz polskich komedi i przy okazji 3 najlepszy film jaki widziałem w 2017

u99artur1

Ja też jestem zadowolona, że nie weszłam na forum przed obejrzeniem filmu:) Tyle że dla mnie to nie była komedia. Nie rozumiem, definicja się chyba zmieniła:/

ocenił(a) film na 6
u99artur1

W zupełności się zgadzam, na tle innych polskich komedii ten film naprawdę niezły

ocenił(a) film na 9
u99artur1

Znakomity film. Jeden z lepszych produkcji PL. Obejrzę go jeszcze kilka razy i to na 100%

użytkownik usunięty
deeper_darkside

Zgadzam się całkowicie.Film jest przezabawny,świetnie zagrany i ma bardzo mądre przesłanie.

użytkownik usunięty

Niestety ludzie nie doceniają tego filmu.Uważają że wysztkie komedie muszą być złe.I z takim nastawieniem hejtują takie mega filmy.

ocenił(a) film na 8
u99artur1

Na pewno jest to jeden z najbardziej ciekawych polskich filmów ostatnich lat

u99artur1

Zachęciliście mnie swoimi komentarzami. Myślałem że jest to komedia na modłe : Ciacha albo Last Minute. Wy mówicie że jest ambitniej jestem w stanie zawiesić niewiarę i oddać mały skok w ten film... zobaczymy czy macie rację kamraci adorujący ten film - coście się zebrali w jednym wątku xD : )

mordarg

ambitne? żartujecie?
nudne, bez sensu ogólna żenada!

ocenił(a) film na 5
u99artur1

Do Barei jeszcze daleko, ale są widoczne podobieństwa. Od razu się rzucają w oczy. Zwłaszcza wątek dzieciaka z wężem i nasz mały polski burdelik. Ale tak naprawdę wszystkie wątki coś miały

u99artur1

Nie rozumiem zachwytów nad tym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones