PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33215}

Policyjna opowieść

Ging chat goo si
7,3 8 418
ocen
7,3 10 1 8418
Policyjna opowieść
powrót do forum filmu Policyjna opowieść

Jeden z flagowych filmów Jackiego Chana, według mnie nie jest tym najlepszym, wolę już Policyjną Opowieść 2, Zbroję Boga lub Zwycięzcy i Grzesznicy. Tak, film jest bardzo dobry, ale hmmm, kiepsko rozpisany (?) no bo w pierwszej połowie jest za dużo humoru, za mało scen akcji, za to potem są same sceny akcji. W innych jego filmach np. Operacji Kondor akcja i humor są cały czas, nie ma podziału. No, ale nie jest źle, produkcja ciekawa, fabuła nieco oklepana ale OK, wspaniały finał i choreografia walk. Muzyka i piosenka jak zwykle niesamowite, za to humoru może za dużo.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Wg mnie sporo jest filmów z Jackie Chanem na poziomie pierwszej Policyjnej opowieści np:
Drunken Master 1978, The Young master 1980, Project A 1983, Wheels on meals 1984,
Dragons Forever 1988, Police story 2 1988, Operation Condor 1991 czy Drunken Master 2 1994.






ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Doceniam jedynkę, ale specjalnie za nią nie przepadam. Wydaje mi się, że mimo humoru całość ma raczej poważniejszy wydźwięk. Kontrastuje to z komicznymi wstawkami, które nie zawsze są wplecione umiejętnie. W dwóch późniejszych była widoczna poprawa pod tym względem. Mimo to pod względem walk film prezentuje wysoki poziom, a końcówka w supermarkecie to jeden z największych fizycznych popisów Chana. Ostatecznie także i ja mogę wystawić 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones