film

Policyjna opowieść

Ging chat goo si
1985
1h 45m
7,3 8 368
ocen
7,3 10 1 8368
Handlarz narkotyków wplątuje policjanta w morderstwo, którego ten nie popełnił. więcej mniej
Film zawiera 1 scenę po napisach czytaj więcej
Policyjna opowieść zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

7 wspaniałych
Aktorskie popisy kaskaderskie
Jakie są najbardziej pamiętne aktorskie popisy kaskaderskie? Którzy aktorzy postanowili zrezygnować z usług kaskaderów i samemu zaryzykować wykonanie mrożących krew w żyłach akrobacji? Kto wykazał się większą odwagą (albo szaleństwem): Tom Cruise, Jackie Chan czy Buster Keaton? Na liście znajdziecie m.in. takie filmy jak "Mission: Impossible - Ghost Protocol", "Casino Royale" i "Grindhouse: Death Proof". Przed Wami najlepsze numery kaskaderskie wykonane przez aktorów. Wybiera Jakub Popielecki. Po obejrzeniu materiału zachęcamy do wzięcia udziału w kaskaderskim quizie. Znajdziecie go [url]TUTAJ[/url]. 2015-09-13T11:59:57 PT8M10S https://fwcdn.pl/webv/71/91/37191/a1.37191.4.jpg

Mistrz wschodnich sztuk walki wciela się w postać policjanta pracującego w Hongkongu. Podczas pierwszej samodzielnej akcji aresztuje on szefa miejscowych handlarzy narkotyków, ale bardzo szybko okazuje się, że doprowadzenie go za kratki nie jest łatwe. Przestępca wpierw sam wnosi oskarżenie przeciwko policjantowi, a następnie wrabia go w morderstwo.

studio
Golden Way Films Ltd. / Paragon Films Ltd.
tytuł oryg.
Ging chat goo si
inne tytuły
Police Force
Police Story
więcej
Podczas pościgu za autobusem widać, że jeden z bandytów trzyma nóż przy szyi kierowcy tępą krawędzią.
Jackie Chan doznał poparzeń dłoni podczas zjeżdżania po słupie z lampkami w końcowej sekwencji filmu. Lampki były podłączone do sieci zamiast do akumulatora samochodowego.
Zjazd po słupie w centrum handlowym prawie sparaliżował Jackiego Chana omal nie miażdżąc mu siódmego i ósmego kręgu w kręgosłupie. Doznał także przemieszczenia miednicy.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak czytam

ocenił(a) film na 8

po raz kolejny, że facet prawie kipnął przy kręceniu filmu, to dziw bierze, że tak długo w biznesie wytrzymał. Ma jakiegoś sprawnego anioła stróża na kawie z podwójną kofeiną.

Chan

ocenił(a) film na 10

Super filmik z jednym z moich ulubionych aktorów Chanem. Dla jego fanów obowiązkowe. Co ciekawe przy wielu scenach nie wyręczał się kaskaderem- co za poświęcenie- co świadczy o klasie aktora.

Jeden z flagowych filmów Jackiego Chana, według mnie nie jest tym najlepszym, wolę już Policyjną Opowieść 2, Zbroję Boga lub Zwycięzcy i Grzesznicy. Tak, film jest bardzo dobry, ale hmmm, kiepsko rozpisany (?) no bo w pierwszej połowie jest za dużo humoru, za mało scen akcji, za to potem są same sceny akcji. W innych...

więcej

Film obejrzałem dzieki stacji ATM Rozrywka.
Oglądało się go inaczej niz współczesne filmy sensacyjne.
Powiem tak, gdy była akcja nie można było oderwać wzroku
od telewizora, w innych momentach jak choćby sceny dialogów na
komisariacie, czy rozmowy szefa ze swoimi gorylami trochę mnie nudził.

Dziwnie oglądało...

więcej

Obok "Pijanego Mistrza" drugi najlepszy film z jego udziałem.