PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833172}
3,4 61 469
ocen
3,4 10 1 61469
3,3 31
ocen krytyków
Polityka
powrót do forum filmu Polityka

Będzie to nic innego jak pełnometrażowe "Ucho prezesa" tyle że gorsze ale i tak wygląda zabawnie. Jak szczerze nie znoszę filmów Vegety tak ten z chęcią zobaczę bo na trailerze się uśmiałem.

ocenił(a) film na 6
mondeo117

Cała prawda o PiSie

ocenił(a) film na 1
ColeTurner_2

Szkoda, że nie o PO. Wtedy musieliby kilku sezonowy serial nakręcić a i tak byłoby mało.

Alex_Tyler

Modelowe zachowanie jakie wypuszczenie tego filmu ma powodować u ludzików.

PanKracjusz

Dokładnie. Jedni i drudzy uważają się za lepszych od tych naprzeciw i sieją burze na forum filmowym

badask_madafaka

Kurde ziomus, wygrałeś Internet, logiczne (Ja to wiem, ty to wiesz), podsumowanie obu stron. Tylko że chyba i tak na nic twe słowa. Normiki i tak będą swoje gadać.

Alex_Tyler

Przecież w zwiastunie jest też odpowiednik Schetyny. To ten co mówi o tym, że "Ul się napier**la z Ulem"

ocenił(a) film na 3
Alex_Tyler

Moim zdaniem w kżdej partii dochodzi do nadużyć, można by się licytować czy godzinami, że ci to, a ci to itd tp, ale problemem tego filmu jest to, że jest słaby jako film, Vega na szybko zrobił film o tematyce gwarantującej wrzawę co równa się dużej ilości widzów czyli kasy. o prostu chce zarobić na podziałach politycznych

ColeTurner_2

Cała prawda o Polakach hahaha

ocenił(a) film na 2
ColeTurner_2

Cała ? To chyba inaczej rozumiemy te pojęcia. Ten film to SKOK NA KASĘ NA BAZIE WYBORÓW. Gniot i nic więcej. W porównaniu z nim Ucho Prezesa to arcydzieło.

ocenił(a) film na 5
Gall_Anonim_4

A Ty założyłeś tu konto specjalnie po to aby ocenić aż jeden film i to właśnie ten?
Pracujesz w ministerstwie sprawiedliwości? LOL

ColeTurner_2

Ale niestety warsztatowo film słaby i przez to przekaz dużo traci

ocenił(a) film na 3
mondeo117

Film z serii "pójdziemy dla beki".

ocenił(a) film na 1
jaszatkovsky

Założę się,że minimum 3 miliony pójdzie do kina na ten film.

ocenił(a) film na 1
krupastas

3 miliony ludzi żyjących w odrealnieniu.

Alex_Tyler

Nie. Po prostu ile można na poważnie patrzeć na to, co się u nas wyprawia? Mamy satyrę zamiast polityki, a śmiech to zdrowie.

malgoska_6

Jeżeli Ty patrzysz poważnie na politykę, to w sumie masz rację, idź i się pośmiej tyle twojego

malgoska_6

Racja

jaszatkovsky

Dokładnie tak.

ocenił(a) film na 5
mondeo117

Właśnie w oparciu o bekę ze zwiastuna Vega co roku przebija kolejne rekordy w BO.

mondeo117

Humor na poziomie polskich kabaretów.

ocenił(a) film na 1
Neoman90

Tak naprawdę to jest zlepek scen z Sejmu, które możemy zobaczyć na Youtube np. scena z Pawłowicz.Dodatkowo taśmy Morawieckiego, które też już znamy(słynna wypowiedz o pracy za miskę ryżu).Vega dodał do siebie kilka scen i na tym koniec.

Neoman90

Nie, to jest montaż sytuacji w sejmie :)

Neoman90

Niektóre polskie kabarety trzymają poziom, ale są i takie na poziomie filmu vegi

ocenił(a) film na 6
mondeo117

Grabowski plus kilka innych znanych nazwisk gwarantuje pewien poziom. A materiał mają nie do przerobienia.

mondeo117

Dokładnie tak, z tych samych powodów obejrzę, lubię się pośmiać, nawet z bzdur. Ostatnio w Polsce zrobiło się w przestrzeni publicznej smętnie.

ocenił(a) film na 6
mondeo117

Haha zwiastun bawi do łez, a Misiek szaleje tam na całego :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Leszy2

Zgadzam się, ale co mi szkodzi nawet z tego podrzeć łacha?

mondeo117

myślę, że to właśnie może być po prostu śmieszne. Nie oczekiwałabym super- produkcji, no ale może mnie czymś jeszcze Vega zaskoczy.

mondeo117

Zwiastun jak zwiastun - ma być śmieszny. Tak samo było w Klerze, a to nie była komedia. Moim zdaniem to będzie bardzo poważny film.

mondeo117

Mi to jakoś nie podchodzi, śmiać się z gościa który strzela i nie może trafić do celu...wolę Akademie Policyjną :-D, ul z ulem to nie jest czasem odniesienie do wyborców(do nas)?? I tak polityka w Polsce to komedio-droamt, nie widzę sensu płacić za oglądanie tego w kinie hehe, Kupować bilet i oglądać polityków w kinie... czy to ma sens hehe Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
mbm8

Zgadzam się to naprawdę amatorskie kino i strata czasu, żuluje ze nie wyszedłem z kina.

mbm8

Komentarze były przed premierą, wiele osób sądziło, że jednak będzie trochę śmiesznie,
okazało się, że film jest zwyczajnie smutny. Skoro pisałeś komentarz 3 dni temu, to istnieje
szansa, że film obejrzałeś. Gra aktorska Ci się nie podoba?

ocenił(a) film na 1
mondeo117

Ucho prezesa zdecydowanie lepsze, ten film jest na poziomie Ukrytej Prawdy.

ocenił(a) film na 2
mondeo117

wiecie ze ucho prezesa ogladaja my pisiory bo POwcy nie potrafia sie z tego smiac wszystkich co z nam i sa za pis lubia ucho prezesa a tych drugich cos nie bawi pewnie u was jest podobnie

HV71

Beznadziejne podejście do realiów, ech...
Wy, my...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HV71

Za krótko napisałam, żeby dotrzeć?
Jesteśmy Polakami, nie powinniśmy dawać się dzielić. Każdy człowiek jest tak samo ważny.

ocenił(a) film na 7
mondeo117

Calkiem inny

użytkownik usunięty
mondeo117

I jak wrażenia po seansie?

ocenił(a) film na 1

dramat, tak nudnego filmu dawno nie widziałem, po trailerze, który zapowiadał się na na prawdę dobry i śmieszny film jestem zawiedziony. Typowa anty pisowska propaganda, odgrzewany kotlet.

Slawomir_Sala

Kto powiedział, że to będzie komedia? Kler też miał tego typu zawiastun, a komedią nie był.
Film POlityka w moim odczuciu jest smutny. Nie dlatego, że polityka to bagno, bo tak jest na
całym świecie, zarówno w Anglii (ostatnio jest gorzej niż zazwyczaj), w Stanach (smrodek wyborczy
aż do Polski dolatuje, we Francji i długo by wymieniać. Moje odczucie wynika z tego, że jako studentka
w latach 80-tych byłam zaangażowana w walkę z ZSRR i PZPR, byłam wniebowzięta, że się udało,
chociaż wiedziałam, że dużo wody w Odrze i Wiśle musi upłynąć, zanim w naszym kraju polityka
i politycy będą na jako takim poziomie, a wyborcy będą z dystansem oceniać gładkie kadki.
Film mi zwyczajnie uświadomił, że byłam (jestem?) naiwna, jeśli wierzę, że za mojego życia nastąpią
znaczące zmiany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones