Film ogląda się dobrze, nie ma typowych przekleństw Vegowych, są wątki śmieszne ale sam w sobie film jest tragikomedią. Ma smutne przesłanie, ale chyba tego można było się spodziewać. Gra aktorska Królikowskiego, Grabowskiego, Chabiora, Kasprzykowej na fantastycznym poziomie. To perełki tego filmu. Młody Sthur miał...
Filmy Stanisława Barei nawet po tylu latach nie tracą na wartości. Stanisław w swoich filmach poruszał różne tematy był świetnym obserwatorem świata.
Nie przypominam też sobie aby w jego filmach leciały bluzgi.
Dlaczego zacząłem wpis od Stanisława, a no dlatego że zobaczyłem kilka tych szortów publikowanych przez...