PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254274}

Polowanie na czarownice

Season of the Witch
6,0 92 275
ocen
6,0 10 1 92275
4,9 7
ocen krytyków
Polowanie na czarownice
powrót do forum filmu Polowanie na czarownice

mistrzowstwo

ocenił(a) film na 10

nie wiem dlaczego taka niska srednia
film normalnie bomba, jeszcze do tego nicolas cage - najlepszy aktor na swiecie.
koncowka super- wzruszajaca.

astok0

Kolego, nie wiem, który film komentujesz, ale na pewno nie jest to "Polowanie na czarownice".
Nicolas Cage jest dobrym aktorem, ale przestał być dla mnie wyznacznikiem dobrego filmu, po tym, jak zobaczyłam go w ultra słabym "Next". A końcówka była badziewna, a nie wzruszająca - brakowało tylko amerykańskiej flagi i przelotu myśliwców.

ocenił(a) film na 10
reiu

nicolas dobrym aktorem? hahaha stary mowisz o moim ulubionym aktorze, a film w ktorym zagrał był rewelacyjny.

astok0

To że jest Twoim ulubionym aktorem wcale nie znaczy, że jest najlepszym aktorem na świecie. Jak już rzekłam, nawet jego obecność nie ratuje tego słabego filmu (ani ta popie*dółkowata rola, w jaką wcisnęli Christophera Lee).

ocenił(a) film na 10
reiu

nie znasz sie w takim razie, ale niestety nie wyklucza Cie to z oceny na filmweb i komentarzy

astok0

Bardzo dorosłe i profesjonalne nastawienie. Moje gratulacje.

ocenił(a) film na 10
reiu

nie dyskutuje z trollami.
jak chcesz to ewentualnie moge Ci zaproponowac cos niezobowiązującego jesli oczywiscie wygladasz odpowiednio

ocenił(a) film na 6
astok0

Wybacz kolego, ale to nie reiu tu trolluje... A Mikołaj Klatka się kończy - ostatnimi czasy bierze byle jakie rólki, w byle jakich filmach. Chociażby ta w drugim drugi Ghost Riderze. T-R-A-G-E-D-I-A - dawno tak słabego filmu nie oglądałem.

Może kiedyś facet zasłynął z kilku naprawdę dobrych ról, ale to już nie te czasy - obecnie rozmienia się na drobne...

PS: I to, że jest Twoim ulubionym aktorem, nie znaczy, że jest najlepszy. A jeżeli wystawiasz dychę tak nijakiemu (słabym bym go jednak nie nazwał) filmowi jak ten, to jeszcze bardziej utwierdzam się w tym, że gust to Ty masz kiepski.

ocenił(a) film na 9
Miczelov

Moim zdaniem to również jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem.Każdy ma swoj gust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones