PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690764}
4,5 11 716
ocen
4,5 10 1 11716
4,5 6
ocen krytyków
Polowanie na prezydenta
powrót do forum filmu Polowanie na prezydenta

Zły bohater wygrywa i to na dodatek całkiem logicznie uzasadniono.Resztę pomijam milczeniem bo już inni się dość pastwili nad tym "dziełkiem".

ocenił(a) film na 7
lutek

Dzięki za spoiler.

ocenił(a) film na 2
MumciurMaster

Nie napisałem ,który ze złych bohaterów.A było ich więcej niż tych dobrych.W dodatku uznałem to za ciekawostkę.W zasadzie odradzam oglądanie tego filmu i żaden spojler tego gniota nie zepsuje.

ocenił(a) film na 7
lutek

Ok, spoko.

MumciurMaster

Uwaga spoilery W filmie gra Samuel L. Jackson :P Spoiler 2 SLJ gra Prezydenta USA SPOILER 3 I leci samolotem :P

ocenił(a) film na 7
hornet

UWAGA SPOILERY
Tyler Durden i Narrator to jedna i ta sama osoba, Bruce Willis jest duchem, Mufasa umiera, Lord Vader jest ojcem Luke'a, Nicole Kidman i jej dzieci to duchy.

MumciurMaster

Vader jest ojcem Luke'a? Nieeeeeeeee

MumciurMaster

Mufasa nigdy nie umrze!!!!!

lutek

A ja bym poprosił spoiler. Który zły i jak to uzasadniono? Bo przysnąłem :-)

ocenił(a) film na 5
Moradin10

Dziadek z CIA, który sterował całym zamachem

ocenił(a) film na 3
lutek

W takim razie czekamy z niecierpliwością na drugą część...;) Może wtedy obejrzymy wizerunek powiewającej na wietrze flagi USA, bo w tym filmie do pełni szczęścia mi tego brakowało. A tu świetnym momentem byłaby chwila gdy na końcu małolat pojawia się po lądowaniu spadochronem w zwolnionym tempie i patetycznej muzyce na wierzchołku wzniesienia a za nim chwilkę potem S.L.J. wbijający w/w flagę...to byłoby takie zwieńczenie tego dzieła.

ocenił(a) film na 2
lutek

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones