PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690764}
4,5 11 708
ocen
4,5 10 1 11708
4,8 4
oceny krytyków
Polowanie na prezydenta
powrót do forum filmu Polowanie na prezydenta

nie wiem co sprawiło ze s.l.j zagrał w takim gniocie, masakra, już pomijam fakt, ze film trwa 1.16min, gra aktorska na poziomie "klanu", efekty specjalne rodem z podstawówki, fabula wola o pomstę do nieba, ale ze 13 letni chłopak z lukiem ratuje prezydenta to mi ręce opadły, scena jak skacze na lodówkę w której przewożony jest prezydent niczym rambo rozbawia do łez, reakcja sil specjalnych po zestrzeleniu air force 1 hym nie ma reakcji heheh, wszędzie pojawia się tylko terrorysta i to tez jakiś taki opalony na solarium, gorąco odradzam ten filmy toć to obraza dla widza (jak dla mnie)

ocenił(a) film na 3
floster79

Ten film to zenada pod każdy wzgledem.

aronn

przynajmniej w tym filmie sie zgadzamy ;)

ocenił(a) film na 3
floster79

A w jakim nie?

aronn

haker

ocenił(a) film na 2
floster79

Dałem 2/10 bo zawsze jest coś gorszego, ale szczerze mówiąc nie ma w tym filmie chyba jednej pozytywnej rzeczy przemawiającej za tak wysoką ocenę... Koszmar. Samuel zaczyna brać co popadnie jak N.Cage i chyba zacznę omijać filmy z jego udziałem.

smoke_city

Ale Nicolas wybiera sobie nie-tak-złe filmy.

ocenił(a) film na 2
doliwaq

widziałeś z nim ostatnio jakiś przyzwoity film?

smoke_city

trafne spostrzeżenie hehe

smoke_city

Zapowiedź, Piekielna zemsta, Next, Skarb narodów, Ghost Raider, Pan życia i śmierci - jego przyzwoite filmy do 10 lat wstecz.

ocenił(a) film na 2
doliwaq

Pisząc "ostatnio" nie miałem na myśli starych filmów typu "Skarb Narodów" czy "Next" sprzed 11 i 8 lat. Mógłbym się cofnąć dalej i podać Ci perełki jak "Ciemna strona miasta", "Adaptacja" "Osiem milimetrów " ale patrząc na kilka ostatnich lat Nicolas Cage gra tylko w filmach bardzo słabych, słabych bądź przeciętnych - a to best of tylko z 2014r. :

Zanim nadejdzie noc
Tokarev. Zabójca z przeszłości
Czasy ostateczne: Pozostawieni




smoke_city

Nie podałaś daty, a "ostatnio" to termin bardzo niekonkretny.

ocenił(a) film na 2
doliwaq

to prawda mój błąd :P

ocenił(a) film na 4
floster79

ponoć s.l.j powiedział, że jak zobaczył na scenariuszu tytuł "Węże w samolocie" wiedział, że chce zagrać bez wnikania dalej. Więc nie dziwię się. że tu jest.

ocenił(a) film na 6
floster79

Żal mi cię.

ocenił(a) film na 10
floster79

żal żal i żal floster79 - żeby był dobry film to musi mieć super efekty specjalne? gra aktorska, a Ty kto, krytyk z wykształcenia?

xmas78

według ciebie trzeba być krytykiem z wykształcenia, żeby oceniać filmy tak haha ? co cie urzekło w tym filmie ze oceniłeś je na 10 czyli arcydzieło ? bo skoro w filmie akcji, według ciebie nie potrzebne są efekty specjalne, czy w mniejszym stopniu gra aktorska to w takim razie co, co cie tak urzekło ? możne fabula ? hahahahaha, zal to mi ciebie, że jarasz sie takim gniotem (oczywiście masz do tego prawo, twoja sprawa), jednak z twoje oceny, nie wynika nic co mogłoby być tym arcydziełem, ale mogę się myli oświeć mnie

ocenił(a) film na 10
floster79

ocenę dałem przewrotnie.

ocenił(a) film na 7
floster79

Nic nie trzeba dodawać do filmu tylko SLJackson i masz dobry film :D

ocenił(a) film na 7
floster79

myślę że SLJackson ma dystans do siebie jak i do tego typu kina... nie zdziwiłbym się gdyby był współautorem scenariusza

limpfan

Joe to świetny film z cagem .... nie oglądacie i mielecie ozorem.

ocenił(a) film na 2
floster79

Trwa 1.30 bylo ogladac dobra kopie a nie lipe

ocenił(a) film na 2
floster79

Samuel chyba musiał spłacić dług albo jakaś łóżkowa znajomość z reżyserem albo inną osobą z ekipy.
Żenada - szkoda czasu. Ja nie zmęczyłem tego gniota bo się po prostu nie dało tego oglądać.

loosak

brawo ;)

ocenił(a) film na 7
loosak

On nie wie jaki ten film się okaże po premierze tak samo jak Django, inienawistna ósemka. Wziął film węże w samolocie czyli okropne gówno ponieważ rozśmieszył go tytuł. Wydaje mi się ,że gra aktorska jest nienaganna w każdym jego filmie.