1 godz. 33 min.
4,5 26 357
ocen
4,5 10 26357
6 263
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"type":"film","id":266532,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Poltergeist-2015-266532/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Poltergeist
  • 2ck ocenił(a) ten film na: 4

To nie jest horror to jest kino familijne z elementami fantasy.

• Strazniczka0Nocy ocenił(a) ten film na: 4

2ck Familijne to nie bo dzieci by się bały ale propsy na pomysł z drzewem na młodszą siostrę jak będziesz niegrzeczna... i wtedy replay z drzewem jak z Strasznego filmu co go ta gangia wytargała hehe fajne ale głupie bo w horrorze to już jechało kiczem więc olewka na taki horror już lepiej komedie obejrzeć.

Strazniczka0Nocy Już po trailerze wiedziałem ze to będzie tragedia i sie nie zawiodłem ;[]

• 2ck bredzicie film byl calkiem niezly i na pewno duzo ciekawszy i straszniejszy niz ten z lat 80-tych, poza tym lepsze efekty specjalne

arek2010 I to mówi ktoś kto ocenił film Droga bez powrotu 5 na 10 to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że ten film to nieporozumienie i profanacja oryginału.

• Mati86 ocenił(a) ten film na: 4

2ck Niestety, faktycznie to film familijny z elementami fantasy. Wiele brakuje mu do klimatu jaki był w pierwowzorze. Wolałbym już żeby z tym filmem zrobili to co z Evil Dead.

• Dealric ocenił(a) ten film na: 3

arek2010 No shit? Film wypuszczony 30 lat później ma lepsze efekty? Geniusz z ciebie ;>

• Kira91 ocenił(a) ten film na: 8

Dealric Jakkolwiek głupio to nie zabrzmiało, nie zmienia to faktu, że dzięki obecnej technologi efekty są lepsze :D

• Dealric ocenił(a) ten film na: 3

Kira91 Tak samo komputer zrobiony obecnie ma lepsze parametry niż ten sprzed 10 latu.
    Ale zamiast rzucać absurdalnie wręcz oczywistymi rzeczami można pomyślec przed napisaniem postu ;)

• Carnall1 ocenił(a) ten film na: 2

Kira91 Super, ale ocenianie filmun przez efekty specjalne jest żałosne. Poza tym horror naładowany CGI to już z definicji nieporozumienie

• Music_In_Me ocenił(a) ten film na: 3

Kira91 Efekty w tym przypadku nie pomogły, momentami zastanawiałem się, czy to nie SF.

• Music_In_Me ocenił(a) ten film na: 3

arek2010 ???

• rysiu266 ocenił(a) ten film na: 8

Strazniczka0Nocy zajebisty film :)

• erde ocenił(a) ten film na: 1

2ck Dokładnie. 1/10

• Zavebee ocenił(a) ten film na: 6

2ck no co ty fajnie, że zrobili remake z dodatkami komedii

Zavebee Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ;[]

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 6

2ck Owszem. Horror familijny. Ale dokładnie tym samym był pierwowzór z 1982, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem.

• Khaosth ocenił(a) ten film na: 6

Leszy2 Nawet więcej - oryginał nie tylko również był horrorem familijnym, ale także był w sporej mierze pokazem efektów specjalnych, z tym że w większej mierze praktycznych niż komputerowych (w remake'u przewagę mają jednak te drugie). Remake nie jest najlepszy, ale profanacją też nie jest.

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 6

Khaosth No właśnie. Miło mi, że się ze mną zgadzasz.
    Gdy miałem 14 lat i oglądałem ten film z rozdziawioną gębą, to nie ze strachu, ani ze względu na interesującą fabułę tylko wyłącznie z uwagi na efekty, bo w życiu czegoś podobnego nie widziałem.

• shamar ocenił(a) ten film na: 6

2ck Czyli dokładnie taki sam jak oryginał. Bo w którym miejscu on niby straszyl?

• jazdowicz2666 ocenił(a) ten film na: 6

2ck Obejrzałem tylko dla efektów 3D i nawet one wypadły dość blado.Co do filmu to nie nazwałbym go horrorem,tylko jego zwykłą parodią.

• spencer42 ocenił(a) ten film na: 3

2ck Oryginał o 1000 kroć lepszy. Nie polecam :(