Lost Girls and Love Hotels

1 godz. 37 min.
4,7 551
ocen
4,7 10 551
558
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":2}
{"type":"film","id":550582,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Lost+Girls+and+Love+Hotels-2020-550582/tv","text":"W TV"}]}

Margaret (Alexandra Daddario) to samotna i zagubiona w wielkim mieście dziewczyna. Otoczona przez ludzi, których nie zna i miejsca, w których nigdy nie była, stara się uciec od swojej przeszłości. W dzień uczy języka angielskiego, a po zmroku zatraca się w nocnym życiu Tokyo. Alkohol, narkotyki i przypadkowe spotkania na godzinę w niesławnych hotelach miłości tylko tłumią bolesne wspomnienia. Kiedy rozpocznie romans z tajemniczym gangsterem Kazu (Takehiro Hira), zostanie przez niego zdominowana i nic już nie będzie takie samo. Czy Margaret odnajdzie ratunek, którego tak bardzo potrzebuje? Czy można uciec przed samym sobą?

platforma vod

Dramat "Pomiędzy zmysłami" w reżyserii Wiliama Olssona przedstawia historię Margaret, która, pragnąc uciec od prześladującej ją przeszłości, przenosi się do Japonii. W dzień uczy angielskiego, zaś nocą poszukuje wrażeń, jakie może zaoferować egzotyczne Tokio z jego hałaśliwymi barami, niebezpiecznymi znajomościami i hotelami miłości. Pewnego dnia bardzo podobna do niej dziewczyna znika, a sama Margaret zostaje wciągnięta w szalony romans z tajemniczym przystojnym yakuzy, który zapozna ją ze światem zakazanych przyjemności.
"Pomiędzy zmysłami" to dostarczający intensywnych wrażeń film obyczajowy, który opowiada losy zagubionej zarówno w wielkim mieście jak i we własnym życiu kobiety.

platforma vod