PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472951}

Ponad wszelką wątpliwość

Beyond a Reasonable Doubt
6,4 4 650
ocen
6,4 10 1 4650
Ponad wszelką wątpliwość
powrót do forum filmu Ponad wszelką wątpliwość

Fatalny

ocenił(a) film na 3

Przewidywanie drażniący. To jeden z tych filmów, w których wiesz co się zdarzy od początku do końca, a jedyne co cię zaskakuje to głupota głównych bohaterów - do tego stopnia, że oglądasz na przewijaniu...
Nie polecam.

wojtusd

Nie, fatalny nie był, ale jakiś taki totalnie bezpłciowy. Aktorsko bardzo słaby. Nieczego dobrego nie spodziewałem się po tym głównym mydłkowatym bohaterze i po Amber Tamblyn(kto to w ogóle jest?), ale Douglas był w tym obrazie kompletnie niewidoczny. Pewnie byl już w tym czasie dosyć chory. Zdaje mi się, że wtedy miał już raka, z którego przecież dopiero niedawno wyszedł. Nie miał pewnie specjalnie serca, by angażować się w ten film.
Wyszedł z tego film bez emocji, bez gry aktorskiej i ze slabą intrygą, która w sumie rozczarowuje. Oceniam na 5/10

wojtusd

No to mnie Pan wojtuś zaskoczył.Film wcale nie jest przewidywalny wręcz sama końcówka totalnie zaskakuje!!!Ale skoro Ty wiedziałeś już od początku to może Jesteś lekarstwem na naszą cieniutką polską twórczość filmową i może Pan powinien pisać scenariusze.Pozdrawiam i gratuluje wyobraźni!!!

ocenił(a) film na 5
abraxas99

Nie przejmuj się portal od pewnego momentu opanowali gówniarzeria wszystko wiedząca,ale gdy trzeba sznurowadła zawiązać szukają w necie jak to zrobić. :)

ocenił(a) film na 3
abraxas99

nie ma sie cos nabijac... ogladniesz wiecej filmow to sam zrozumiesz w czym rzecz...

ocenił(a) film na 8
wojtusd

a mi się podobał :)

ocenił(a) film na 7
wojtusd

Jeszcze raz przyczepię się do nadużywanego słówka "przewidywalny". W przypadku tego filmu absolutnie nie można użyć tego określenia chyba, że nieprzewidywalność oznacza trupa w każdej szafie a z każdego ciastka muszą wypełznąć robale. W mojej ocenie film trzymający w napięciu z zaskakującym finałem jednym słowem dobry

ocenił(a) film na 3
wojtusd

dokladnie tak... chociaz ostatnie 3 minuty moga kogos zaskoczyc to pozostale 97 minut jest fatalnie przewidywalne... od poczatku wiadomo ze kumpel zginie tasmy przepadna i nasz dziennikarz pojdzie do paki... do tego dochodzi jeszcze brak sensu i totalna glupota bohaterow... nawet nie wiem kto jest glupszy... glowny bohater ktory robi tylko dwie kopie a w plan wtajemnicza tylko jedna osobe... czy moze jego kumpel ktory zamiast nosic plyte przy sobie to trzyma ja w mieszkaniu na drugim koncu miasta ? mial zamiar obrocic tam i z powrotem w 5 minut ? czy moze pani prokurator ktora zamiast przed samochodem ucieka pod samochod ? z reszta idiota jest nawet glowny bohater bo gdybym ja zrobil to co on to na pewno bym nie pokazywal na lewo i prawo mojego sfalszowanego dokumentu.... ten film jest solidny produkcyjnie, wysokobudzetowy z kilkoma znanymi aktorami (chociaz zaden nie pokazal nic ciekawego) ale poza tym jest zenujaco slaby.... gowno w bombonierce...

ocenił(a) film na 4
michostr86

Zgadzam się w 100% - świetna opinia o "dziele". Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones