PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338318}
7,9 34 199
ocen
7,9 10 1 34199
7,3 18
ocen krytyków
Pora umierać
powrót do forum filmu Pora umierać

Pod wrażeniem

ocenił(a) film na 9

Jest to najlepszy polski film jaki ostatnio widziałem, nie mam żadnych zastrzeżeń - z wyjątkiem gry wnuczki (ten sztuczny płacz nijak pasował mi do poziomu całego filmu) - a co Wy o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 9
Remik89

Ale jak rozgniatała orzechy była świetna. Płacz rzeczywiście trochę sztuczny, ale mało dzieci umie dobrze grać.

ocenił(a) film na 9
Remik89

Film świetny! Trochę z dźwiękiem miałam problemy, ale może to wina mojej kopii...

ocenił(a) film na 5
jagna007

rozczarowanie. film niestety nudny i słaby, do tego czarnobiałość tylko podkreślała te cechy. Aktorzy powinni popracować nad dykcją, bo czasami nie sposób było zrozumieć babcię. Nie wspomnę już o tragicznej roli wnuczki, która również miała problemy z dykcją, zaś momenty jej płaczu i histerii to najgorsza rzecz w tym filmie.
Wiadome jednym sie może podobać innym nie, kwestia gustu. W moje gusta nie trafił. Daleko mu chociażby do Placu Zbawiciela, który również przedstawia polskie realia życia.

ocenił(a) film na 6
kamilsamol

W filmie wg. mnie zabrakło trochę treści. Pomysł na pokazanie starszej kobiety rzeczywiście całkiem ciekawy lecz nie został praktycznie wykorzystany. Ode mnie największe brawa za zdjęcia , na prawde piękne.

Remik89

rzeczywiście płacz wnuczki jest fatalny.... mi się podobała postać Dostojewskiego czyli starożytnego malarza....no i zdjęcia piękne

ocenił(a) film na 7
malwinanatural

A ja polecam obejrzenie filmu z słuchawkami na uszach. Czasami czułem się jakby babcia Aniela siedziała obok mnie, i wypowiadała filmowe teksty wprost do mego ucha. Bardzo ciekawe wrażenie.

Mina psa, gdy dzieci wparowały do domu - bezcenne..:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones