PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31406}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,9 10 916
ocen
6,9 10 1 10916
7,0 13
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Znakomity

ocenił(a) film na 9

Udana kontynuacja prawie tak samo dobra jak orginal.Specyficzny klimat tego filmu jest wspanialy,wiele scen jest zaskakujacych i czesto wieje groza.Ogladalem horror Romero z zaciekawieniem od pierwszych minut do konca i wlasnie koncowka filmu mnie sie bardzo spodobala.

ocenił(a) film na 7
zegan333

Tu się zgodzę. Jedyne, co razi w oczy to makijaż. takie w większosci "siniaczki" z tych zombie.

ocenił(a) film na 8
carlosss00

Jest to świetna kontynuacja ale jest słabsza od Nocy żywych trupów ponieważ nie ma tego klimatu może dlatego że jest to część w kolorze prócz tego zombie mogą wystraszyć.

ocenił(a) film na 9
zegan333

tak fajny w pewnym miejscu robi sie nawet filmem psychologicznym

ocenił(a) film na 8
neprosti

Fakt ale elementy humorystyczne się pojawiły i to mi nie pasowało ale było dużo trupów.Niestety krew wielu scenach była nienaturalna a niektóre zombie zamiast straszyć śmieszyły.

zegan333

Zgadzam się z opinia użytkownika Zegan333

ocenił(a) film na 8
Friopinion3453

Ja z
Friopinion3453

ocenił(a) film na 8
Friopinion3453

Film różni się trochę od "Nocy żywych trupów", który moim zdaniem jest filmem doskonałym, jednak "Poranek…" to bardzo dobra kontynuacja ale była by jeszcze lepszą gdyby nie elementy humorystyczne.

ocenił(a) film na 8
zegan333

Racja udal sie film Romerowi ale Noc zywych trupow o wiele lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones