PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838522}

Poroże

Antlers
5,2 7 106
ocen
5,2 10 1 7106
5,6 7
ocen krytyków
Poroże
powrót do forum filmu Poroże

Odradzam

ocenił(a) film na 1

Przez ponad godzinę jest bardzo dobrze. Ładne widoki, tajemnicza historia w którą da się wciągnąć. Aż w końcu wszystko się sypie jak domek z kart, od pewnego momentu aż się odechciewa oglądać. Jakby skończył się budżet na dalsze realizowanie scsnariusza.

Jak będzie leciało w TV albo gdzieś za darmo, to od biedy można. Za pieniądze definitywnie nie warto, na pewno znajdzie się lepszy seans.

synek317

Skoro przez ponad godzinę jest bardzo dobrze to daj ocenę 3 albo 4

ocenił(a) film na 1
GTA5pl

Dałbym ujemną, gdyby się dało, tak bardzo rozczarowała mnie końcówka. Chyba już lepiej by było, jakby ten film był gniotem od początku, nie byłoby mi tak smutno wtedy.

ocenił(a) film na 4
GTA5pl

ostatnio ogladalem na netflixie W LESIE DZIS NIE ZASNIE NIKT 2 i mam te same odczucia przez godz moglbym dac 10 bo akurat lubie taka konwencje, to co sie wydarzylo pozniej to wg mnie na 2 nie zasluguje, rozumiem goscia, placi sie za caly odbior, nie za momenty

Seba24

Zastanawia mnie porostu jak można dac ocenę 1? Nawet Vedze chyba nigdy nie dałem najniższej oceny bo pomimo że film może być mega słaby to można docenić aktora albo zdjęcia itp.

ocenił(a) film na 5
GTA5pl

Dokładnie, troll po prostu

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

Też dam 1 z tego samego powodu co kolega wyżej :)

ocenił(a) film na 5
pawel62

Tylko że to trolluje oceny (za łądne zdjęcia, itp należy się ocena wyższa )

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

Niestety, ale zły scenariusz zasłania mi ładne zdjęcia. Ten film to pomyłka, pomysł ciekawy ale wykonanie beznadziejne. Babka wychodzi z domu i szepce wołając brata, albo widziała że przyjechał to nie wyszła do niego. Ojciec jest chory to zamiast wezwać pomoc zamyka się w pokoju, rozumiem jak by to była zaraza na świecie, ale świat wygląda normalnie. I wiele innych durnych zachowań można znaleźć, ładne zdjęcia mogę oglądać bez fimu kategorii C

ocenił(a) film na 5
pawel62

Ładne zdjęcia nie są jedyną zaletą tego filmu (efekty specjalne, scenografia, czy cała realizacja na duży plus). A oceniając na 1 zrównujesz to z takim dziadostwem jak Zmierzch na przykład

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones