PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004464}
8,0 1
ocena
8,0 10 1 1
Portal Runner
powrót do forum filmu Portal Runner

Warto

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem warto obejrzeć. Chociaż im dalej tym moim zdaniem słabiej ale jako całość mi się podobał.
Nie zrozumiałem tylko tego skoro on przeszedł przez portal to co się stało z tą oryginalną wersją jego - oryginalną czyli pochodzącą za danego świata. W wielu filmach ten problem nie jest wyjaśniany.
Przykładowo w filmie "Piąty wymiar" było to tak robione że on zawsze podróżował w każdym wymiarze i często siebie nie spotykał. Chociaż w pierwszym odcinku jego inna wersja przechodzi do jego świata jako pierwsza.

Minusy które mi się nie podobały to"
1. Tak jak wspomniałem, brak wyjaśnienia co się stało z jego inna wersją.
2. Głupio wymyślili powód dlaczego to się zaczęło. Powinni pokazać, że to zwykły wypadek jak w wielu tego typu filmach.
3. Zakończenie było dziwne, ale takiego się spodziewałem bo im dalej tym coraz słabszy był pomysł na film

Do plusów:
1. Pomysł na film, jako całość, gdyż końcówka była słaba
2. Pasowali mi aktorzy, oprócz tego jej ex chłopaka
3 Uwielbiam filmy o takiej tematyce więc chętnie bym obejrzał z nimi serial.

W sumie to film oglądało się troszkę jak jakiś pilot serialu. Bym bardziej zaliczył to do minusów skoro taki serial nie powstanie.

Ja daje 8 gdyż lubię takie klimaty i mi tego brakowało. Jeśli ktoś zna coś podobnego z obecnych czasów to proszę podać :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones