PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190313}

Posłańcy

The Messengers
5,9 24 063
oceny
5,9 10 1 24063
Posłańcy
powrót do forum filmu Posłańcy

Przewidywalny

ocenił(a) film na 6

Niestety zawiodłem się na filmie. Zero oryginalności (ileż to już było filmów o nawiedzonych domach), niemniej jednak
historia w miarę dobrze poprowadzona i raz lub dwa może przestraszyć. Do tego śliczna Kristen Stewart. 6/10

HipnotizeMan

Do braku oryginalności to chyba trzeba się już przyzwyczaić bo co nowego można wynaleźć w tym gatunku? Co do Kristen Stewart to wyszło jej to całkiem nieźle. Chociaż w niektórych scenach wyglądała jak wampir ze zmierzchu jak to ma w zwyczaju to zdarzały się też fragmenty gdzie wyglądała całkiem dobrze.

ocenił(a) film na 3
tokyo 666

"Do braku oryginalności to chyba trzeba się już przyzwyczaić bo co nowego można wynaleźć w tym gatunku?"
Obejrzyj "Opowieść o dwóch siostrach" lub "Puls" lub choćby "Od-rodzenie" tychże samych Pangów, to nie będziesz pisał takich herezji :)

"Co do Kristen Stewart to wyszło jej to całkiem nieźle"
To skandal, że za tę rolę nie została wyróżniona choćby nominacją. Do Złotej Maliny ;)

aklekot

Co prawda nie widziałem jeszcze opowieści o dwóch siostrach, ale od dawna przymierzam się żeby go zobaczyć. Widziałem natomiast nieproszeni goście czyli chyba amerykański remake. Pulsy widziałem już wszystkie. Od-rodzenie wygląda ciekawie i postaram sie jak najszybciej zobaczyć.

ocenił(a) film na 3
tokyo 666

Auć, tylko oryginały, żadnych amerykańskich remaków. Nawet się nie umywają.
Mogę też polecić np. Cure, Epitaph, Spider Forest, Hansel and Gretel (koreański).
I mam nadzieję, że już po tym nie stwierdzisz, że w horrorze wszystko już wymyślono :)
Pozdrawiam

aklekot

Oj tam. Nieproszeni goście imho bardzo dobry film. Amerykański Puls też niczego sobie. Oryginały lepsze (nie widziałem opowieści... , ale się domyślam), ale jest kilka remaków, które bardzo lubię. Większość to syf w stylu Shutter - Widmo, albo Nieodebrane Połączenie, ale Grudge, Ring, Puls i właśnie Nieproszeni goście jak dla mnie na +, a jestem wielkim fanem horrorów z Azji.

ocenił(a) film na 5
tokyo 666

Dla mnie to nudny film 5/10

ocenił(a) film na 6
aklekot

Biorąc pod uwagę to jak grała w "Zmierzchu" za który dostała nominację czy tam wygrała (mało istotne), to tutaj wyszło jej nie najgorzej, można powiedzieć, że była całkiem znośna, aczkolwiek wyraz twarzy momentami ten sam.

ocenił(a) film na 4
eunuszek01

Ona ma jakiś problem bo większość scen ma otwartą buzie przez co wygląd idiotycznie. Aktora z niej żadna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones