Postęp po szwedzku

2005
6,0 311
ocen
6,0 10 311
77
chce zobaczyć
{"type":"film","id":648733,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Post%C4%99p+po+szwedzku-2005-648733/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Postęp po szwedzku
 • nicolah ocenił(a) ten film na: 2

  o obiektywnym dokumencie można tylko pomarzyć, szkoda 20 min

 • markomdm ocenił(a) ten film na: 6

  nicolah Nie wiem, czy taki całkowicie obiektywny dokument, w dzisiejszych czasach zupełnej tzw. "politycznej poprawności", miałby w ogóle rację bytu... Wydaje mi się, że jest deficyt dokumentów, przedstawiających taki właśnie punkt widzenia, zaprezentowany tutaj, w tym filmie... Bardzo dużo zależy tu od podejścia odbiorcy.

 • Stan_wojenny ocenił(a) ten film na: 3

  markomdm Tu nawet nie chodzi o punkt widzenia. Obejrzałem to w całości i nielicząc jednego problemu z matką dziecka nie było nic co by przykuło moją uwagę czy też mnie zmroziło. Ot świergolenie bez konkretów troche smutnej muzyczki troche zdjec z parad równości a koniec końców cały problem polega na tym że państwo nie umiało sie jednym dzieckiem zaopiekować zdarza sie to wszedzie także to za mało by uciągnąć ten film do straszenia :D.

 • Stan_wojenny Mnie zmroził drugi napis - "45% urn pozostaje nieodebranych przez rodziny". Naprawdę cię to nie rusz.

 • nicolah Wiesz, wszystko zależy od tego, czy film daje do myślenia. Niedawno obejrzałam dokument prawackiej zarazy GB o eugenice i uważam to za bardzo pożyteczny seans.

 • nicolah Szwedzi sami nakręcili podobny dokument o sobie:
  http://www.filmweb.pl/film/Szwedzka+teoria+mi%C5%82o%C5%9Bci...