Post Mortem

2010 1 godz. 38 min.
6,0 166
ocen
6,0 10 166
361
chce zobaczyć
{"type":"film","id":604348,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Post+Mortem-2010-604348/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Post Mortem
  • Żądam poprawienia haniebnego opisu. Wbrew temu, co sobie może roić niereformowalna reakcja, Salvador Allende był demokratycznie wybranym prezydentem, nie żadnym dyktatorem - w przeciwieństwie do jego mordercy, puczysty Pinocheta.

• bel_esprit tak było. jakiś nieuk napisał, a idiota zaakceptował

• bel_esprit Krzyczenie w komentarzach nic nie daje, trzeba zgłosić poprawkę, już zmienione.

• nietzsche Dziękuję. I proszę - jednak coś daje krzyczenie

• bel_esprit Filmu nie widziałem, Larraínem zainteresowałem się po Jackie i jak to zobaczyłem to też zdębiałem. Zapewne pisał to jakiś miłośnik Pinocheta, dla którego to ten chilijski dyktator od 1973 był prezydentem wybranym w demokratycznych wyborach ;)

• nietzsche A to ciekawe, nawet nie wiedziałem, że Larrain reżyserował Jackie - ja do niego doszedłem od Allende i zainteresowania Chile tamtych lat. To załamujące, jaki obiecujący projekt tam pogrzebano rękami Pinocheta. Niestety, w naszym życiu politycznym wciąż są tacy, którzy jeździli te ręce całować, ryngrafami go obwieszać. Świat staje na głowie!