Film

2010 1 godz. 38 min.
6,0 165
ocen
6,0 10 165
356
chce zobaczyć
{"id":"604348","linkUrl":"/film/Post+Mortem-2010-604348","alt":"Post Mortem","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/43/48/604348/7424023.2.jpg"}
Chile, rok 1973, ostatnie dni prezydentury Salvadora Allende. Mario (Alfredo Castro) pracuje w kostnicy jako... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Chile, rok 1973, ostatnie dni prezydentury Salvadora Allende. Mario (Alfredo Castro) pracuje w kostnicy jako stenotypista. Jego życie wypełniają monotonia i rutyna. Po kilku godzinach zapisywania wyników sekcji zwłok wraca do pustego domu. Kolacja, książka, czasem wyjście do kabaretu w którym tańczy jego sąsiadka Nancy (Antonia Zegers).Chile, rok 1973, ostatnie dni prezydentury Salvadora Allende. Mario (Alfredo Castro) pracuje w kostnicy jako stenotypista. Jego życie wypełniają monotonia i rutyna. Po kilku godzinach zapisywania wyników sekcji zwłok wraca do pustego domu. Kolacja, książka, czasem wyjście do kabaretu w którym tańczy jego sąsiadka Nancy (Antonia Zegers). Oto całe jego życie. Jednak któregoś dnia Nancy znika. Mario postanawia ją odszukać. Czy będzie potrafił zdobyć się na zdecydowane i odważne działania których do tej pory zawsze unikał a które w tej sytuacji są niezbędne?

studio
Autentika Films / Canana Films / Consejo Nacional de la Cultura y las Artes / Więcej...
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Post Mortem
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Natychmiast

  bel_esprit

  Żądam poprawienia haniebnego opisu. Wbrew temu, co sobie może roić niereformowalna reakcja, Salvador Allende był demokratycznie wybranym prezydentem, nie żadnym dyktatorem - w przeciwieństwie do jego mordercy, puczysty Pinocheta.

 • Opis filmu

  luka2

  Salvador Allende był dyktatorem? Proszę poprawić. :)

 • Krótko mówiąc nuda, miałam ochotę wyjśc już po 10 minutach tego filmu, jakoś wytrzymałam do końca żeby utwierdzi się w przekonaniu że dawno nie oglądałam tak nieciekawego filmu.

 • Niejasności

  Ann11000 ocenił(a) film na 5

  Czy może ktoś mi wytłumaczyć kilka kwestii: 1) Dlaczego Mario na koniec przystawiał te drzwi krzesłami - żeby ich zabić? 2) jeśli tak, to czy wcześniej podczas sekcji nie było mówione, że Nancy zmarła od uderzenia tępym przedmiotem?

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem tiago