Post Mortem

2010 1 godz. 38 min.
6,0 166
ocen
6,0 10 166
361
chce zobaczyć
{"type":"film","id":604348,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Post+Mortem-2010-604348/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Post Mortem
  • Ann11000 ocenił(a) ten film na: 5

Czy może ktoś mi wytłumaczyć kilka kwestii:
    1) Dlaczego Mario na koniec przystawiał te drzwi krzesłami - żeby ich zabić?
    2) jeśli tak, to czy wcześniej podczas sekcji nie było mówione, że Nancy zmarła od uderzenia tępym przedmiotem?

• hrabianka ocenił(a) ten film na: 6

Ann11000 1 no to chyba jasne, zobaczył ją z innym facetem i się wkurzył

2 było chyba mówione, że zmarła z głodu

• figazmakiem1 ocenił(a) ten film na: 4

hrabianka no tak, zabarykadował ich bo się wściekł.I zmarła z głodu czyli wiemy,że się nie wydostała. Tak to zrozumiałam.

• Ann11000 ocenił(a) ten film na: 5

figazmakiem1 Dziękuje, chociaż mi się wydaje, że było coś o uderzeniu podczas sekcji zwłok, ale pewnie tylko mi się wydaje;)

• marlett_1 ocenił(a) ten film na: 4

Ann11000 Waliła w drzwi podczas barykadowania, może stąd ślady od uderzeń.
    Nieprzyjemny film ze stosami trupów, spodziewałam się dramatu politycznego, nie wariackiej obsesji.

• YoGi_11 ocenił(a) ten film na: 7

Ann11000 Tak, rzeczywiście to była sekcja Nancy na początku filmu. Nie zwróciłem na to uwagi, dzięki. Umarła z głodu i odwodnienia. Dlaczego zabarykadował? Aby zabić lub ukarać z powodu nieszczęśliwej miłości - smutne.

• qqryqu ocenił(a) ten film na: 6

YoGi_11 Mario nie lubił kobiet używanych przez kilku mężczyzn. On naprawdę ją kochał i do końca myślał, że z wzajemnością. Może właśnie z miłości ją zabił. A wydaje mi się, że Nancy nie musiała żyć w ukryciu (chyba nie była poszukiwana), ale wolała towarzyszyć kochankowi. Pogardziła prawdziwym uczuciem, poniosła karę.