6,2 17 tys. ocen
6,2 10 1 17213
3,8 4 krytyków
Postal
powrót do forum filmu Postal

ocenił(a) film na 9

Naprawdę dobry film :P , obrazoburczy, chamski i niesmaczny - czyli
dokładnie taki jaki powinien być Postal :)

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa