PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98834}

Potęga obrazu - Leni Riefenstahl

Die Macht der Bilder: Leni Riefenstahl
7,7 159
ocen
7,7 10 1 159
Potęga obrazu Leni Riefenstahl
powrót do forum filmu Potęga obrazu - Leni Riefenstahl

Potęga wizerunków

ocenił(a) film na 10

Rewelacyjny film dokumentalny o genialnej artystce przeklętej, jaką była Leni Riefenstahl. To zadziwiające, jak wiele prawdy udało się pokazać reżyserowi o tej tajemniczej i fascynującej reżyserce - pomimo tego, że ona bardzo czuwała nad tym, co i jak zostanie pokazane. Film nie tylko jest wnikliwym portretem tej fascynującej osoby, ale i znakomitym wprowadzeniem do języka i techniki filmu. Prawdziwy majstersztyk.

ocenił(a) film na 9
snoopy

Podpisuję się pod tą opinią, świetny dokument.

snoopy

mam pytanie oglądałem wczoraj, lub przedwczoraj fragment dokumentu, niestety mogłem tylko krótki fragment na tvp1 lub tvp2 i chciałbym obejrzeć cały, ale nie wiem czy to jest ten , bo w programach są opisy w których się nie orientuję i mam pytanie:
- czy w tym filmie było pokazane jaki wpływ na komunistyczną Rosję miał zespół The Beatels ? Że nie można było kupować ich płyt i przemyt groził nawet śmiercią?

ocenił(a) film na 8
przemyslav07

Nie to nie ten film. Dodałem nowy temat z opisem więc możesz się zaznajomić z poruszaną w filmie treścią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones