PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560560}

Potrójna granica

Triple Frontier
5,9 33 873
oceny
5,9 10 1 33873
5,7 21
ocen krytyków
Potrójna granica
powrót do forum filmu Potrójna granica

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie póki co jest bardzo dobrze gwiazdorska obsada do tego prawdopodobieństwo że Depp i Hanks pojawią się w filmie :D i ciekawe miejsce. CZEKAMY

Ghost165

O kuuuuuuuuuurde jaka obsada :D :D, nie mogę się już doczekać filmu. Smith, Bale, Penn i jak piszesz możliwe że zagra Depp, Hanks ojojojoj...

Ghost165

aż mi się wierzyć nie chce, że taki skład, taka obsada będzie :D fantastycznie...!!! :)

chalkaOna

Jak zobaczyłem obsadę "Niezniszczalnych" to też mi się wierzyć nie chciało, że tyle gwiazd filmu akcji w nim zagra. Niestety "Niezniszczalni", pomimo że zagrała cała śmietanka aktorów, którzy są już niemal ikonami tego typu filmów, była jedną wielką klapą... No ale z taką obsadą aktorów grających w filmach ambitniejszych niż Niezniszczalni, film na pewno musi być świetny :) Być może co za dużo to niezdrowo :D Zobaczymy :P

Tomek_Z13

Tez racja. Czasem im więcej tym gorzej, nie lepiej... Jednak mam nadzieję że pani Bigelow stworzy coś super... Czekam z niecierpliwością :D

Tomek_Z13

Tak, tyle, że tam mamy emerytów (Stallone, Willis, Schwarzenegger, Lundgren) uzupełnionych "karkami" czyli Couture i Austinem. Tutaj, gdyby do obsady faktycznie dołączyli Depp i Hanks, to będzie naprawdę czołówka. :)

Tomek_Z13

Jaka tam klapa, obejrzałem już ich 5 razy i do końca roku obejrzę następne pięć. Film jest dokładnie taki, jaki miał być, czyli "wybuchowy" dosłownie i w przenośni.

Tomek_Z13

nie mam nic do niezniszczalnych... ale nazywać ich jeszcze gwiazdami ?? fakt może i byli gwiazdami za czasów lat 70-90 ale teraz to raczej pokaz geriatryków (nie wszystkich - jest kilka wyjątków... ale...

Ghost165

Wow, obsada faktycznie niezła :) Już ze względu na nią czekam niecierpliwie na jakieś wzmianki o filmie... No właśnie - czy ktoś wie, o czym film będzie? Jakieś krótkie info ;) ?

Progresywna

Jak na razie wiadomo że akcja będzie się działa na potrójnej granicy (hiszp. triple frontera) terytorium w Ameryce Południowej położone pomiędzy trzema miastami przygranicznymi - Puerto Iguazú (Argentyna), Ciudad del Este (Paragwaj) oraz Foz do Iguaçu (Brazylia).
Od lat 70. wymieniony obszar zaczął stawać się ważnym ośrodkiem wymiany handlowej. Słaba kontrola graniczna wpłynęła na rozwój działalności przemytniczej w regionie. Szczególnie rozwinęło się piractwo materiałów audiowizualnych, różnych wyrobów markowych, przerzut kradzionych samochodów oraz handel bronią i narkotykami. W 1998 wszystkie trzy kraje (tzw. Kraje TBA - od ang. Triple Border Area - TBA) powołały odpowiednią komisję (Triparite Commission of the Triple Frontier) odpowiedzialną za wzmożenie kontroli granicznej i eliminację negatywnych zjawisk. W grudniu 2002 utworzono stałą grupę roboczą, w skład której weszli też przedstawiciele administracji amerykańskiej.(Wkipedia.pl):P Wychodzi na to"moje domysły" że film prawdopodobnie będzie opowiadał o komisji i jej pracownikach których zadaniem jest kontrola graniczna i eliminacja gangów i przemytników tam działających, może będzie to film w klimatach co Traffic.Poczekamy zobaczymy oby nie długo.

Ghost165

Ja niestety mam obawy co do filmu ze wzledu na przesyt znakomitych aktorow. Chcialbym zeby to byl hit oczywiscie, jak wszyscy, jednak moim zdaniem moze wystapic cos takiego, ze gdy jeden aktor wybije sie ponad innych to reszta zostanie oceniona automatycznie nizej niz w filmach w ktorych grali glowne role bez innych gwiazd obok siebie.

Ghost165

obsada jest wręcz kosmiczna:) ale to różnie bywa bo taka grupa świetnych aktorów i każdy dostanie na antenie mniej czasu...zapewne w pełni nie pokażą swojego potencjału...

ocenił(a) film na 6
Belzebubich

zobaczcie sobie filmografie Denzela Washingtona on też tam gra:D

Belzebubich

dlaczego na stronie nie ma wypisanej obsady, o której tu można przeczytać?

lilak

Bo oni nie zagrają w tym filmie, to były tylko "jakieś tam spekulacje". Główną rolę zagra Hanks, na razie reszta obsady jest kompletowana. Weryfikatorzy znów się popisali akceptując informacje zupełnie nieweryfikowalne.

Ghost165

Doczekaliśmy się zwiastuna...
https://www.youtube.com/watch?v=hnDhXc_SRzE&t=8s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones