PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6363}

Potwór

Il Mostro
7,1 3 069
ocen
7,1 10 1 3069
Potwór
powrót do forum filmu Potwór

po prostu Benigni. sympatyczna komedyjka, romans z panną Braschi tym razem w wersji crime... niby nic szczególnego. ot facet biega, pokrzykuje i wymachuje rękami strojąc dziwne miny - taki Luis de Funes, tylko lepszy, bo włoski (mam awersję do mowy francuskiej). a jednak, choć film wywołał u mnie ledwie kilka uśmiechów, to muszę przyznać, że optymizm z niego bijący, choć banalny, nawet takiemu ponurakowi jak ja nie pozwolił "wznieść się" ponad ową banalność. w skrócie: ani szczególnie oryginalny, ani nadwyraz śmieszny, ale miło obejrzeć na poprawę humoru. niezobowiązujący.

tengriM

Faktycznie, dla kogoś bez poczucia humoru, co widać gołym okiem po ocenach w Twoim profilu, film nie tyle nieśmieszny, co żenujący, ha, ha, ha...:-(

tengriM

Za to ja mam również niechęć do mowy "Żabojadów", a żeby było śmieszniej siorka hajtnęła się z jednym z nich...

ocenił(a) film na 6
tengriM

Mogliby zrobić podobny film w USA, z Atkinsonem w roli głównej podobnej do Jasia Fasoli i byłby śmieszniejszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones