PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118066}

Potwór

Abominable
4,0 1 287
ocen
4,0 10 1 1287
Potwór
powrót do forum filmu Potwór

Niezły,ale...

ocenił(a) film na 6

Film sam w sobie jest całkiem dobry,ciekawe sceny i powiew grozy.Efekt niestety psuje nieudane ''monstrum'',nie sposób naprawdę bać się tego małpoluda.Mimo to przymykam oko i daję ocenę 6.

ktotojest

W porównaniu z innymi "klasykami" Pulsu wypada całkiem nieźle dlatego dałem 5. Chyba pierwszy, który obejrzałem do końca :D

ocenił(a) film na 5
Michal_1987

Mnie ten potwór, to wyglądał jak zmutowany ŚP Lemmy ;)

Film dopiero na sam koniec rozśmieszył mnie do łez, uśmiałem się po pachy i chyba tak trzeba go traktować tzn. jako komedię, pastisz (pomimo tego co piszą), bo jak jako prawdziwy horror pełną gęba, to to byłoby kompletne dno i tyle.

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

sam jestes komedia gowno sie znasz smijesz sie z byle czego masz cos z glowka to ze cos zle wyszlo i moze cos smiesznego bylo to nie znaczy ze trzeba smiac sie jak debil i mowic ze komedia buraczna palo

ocenił(a) film na 5
hercules38

1. pisz po polsku
2. patrz wyżej i używaj polskich liter
3. używaj znaków przestankowych
4. rozpoczynaj zdanie z dużej litery, a kończ je kropką
5. nie zaczynaj rozmowy od epitetów tzn. od obrażania rozmówców
6. jak zaczniesz się stosować do pkt. 1-5, to dopiero patrz na 7
7. może wtedy ktoś cię wysłucha, żałosny smarkaczu z piaskownicy!

A teraz wracaj z powrotem do lekcji, dziecko bez opieki...

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

po 1 cwelu nie bd mi mowic jak mam pisac tepy polonisto dzieckiem jestes ty zapewne jestem starszy od cb jak bys nie pisal glupot to bym cie nie zgnoil lamusie

ocenił(a) film na 5
hercules38

Cwela to sobie w lustrze zobacz!
A zgnoić możesz się najprędzej w gacie, co jak nic zdarza się dosyć często.

Wpisz tu jeszcze łachmyto coś od siebie, pokaż jaki masz poziom intelektualny i na jakie debilizmy cię jeszcze stać, bo ja mam dosyć kopania się z gównem i kończę z tobą.

Zjazd!

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

wypierdalaj cieciu bo ci zakuje w banie z buta nie bd sie tak do mnie odnosil ile ty masz lat mlododupcu

hercules38

ale ty na prawde masz jakis spory problem ze soba, na kazdy post odpowiadasz agresja, po co znizasz sie do takiego poziomu? na serio, nie przyjmij tego zle, ale w zla strone idziesz. pozdro

ocenił(a) film na 6
Anna7777777

oni zaczynaja pisza takie glupoty i to wkurza bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones