PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33301}

Powrót żywych trupów 3

Return of the Living Dead III
6,2 3 369
ocen
6,2 10 1 3369
Powrót żywych trupów 3
powrót do forum filmu Powrót żywych trupów 3

8/10

ocenił(a) film na 8

Póki co najlepsza moim zdaniem część serii. Po raz pierwszy jest to czysty horror, a nie tak jak poprzednio połączenie z komedią. Film odłącza się od poprzedników fabułą, która wreszcie jest znacznie zmieniona i ciekawsza. Pierwsze sceny filmu z testami na zombie są znakomite. Ogólnie klimat jest świetny, bardzo mroczny co jest dużym plusem tego filmu. Wrażenie mogą robić dobrze zrealizowane sceny gore. Realizacja jest sprawna a muzyka trzyma odpowiedni poziom. Podobnie jest z grą aktorską, która również może się podobać. Może tylko trochę nie podobali mi się momentami zombie, którzy niekiedy przypominali bardziej wampiry niż "żywych trupów". W każdym bądź razie jest to bardzo udane oderwaniu się od poprzednich horrorów-komedii. Moja ocena: 8/10.

ocenił(a) film na 3
Shady_Yo

Pozwól że się nie zgodzę. Zdecydowanie wolę horror - komedię, niż horror - love story. No ale to tylko moja subiektywna opinia. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Sanderus

Pozwolę ;) Kwestia gustu.

ocenił(a) film na 3
Shady_Yo

Dziękuję za pozwolenie i pozdrawiam :).

ocenił(a) film na 1
Shady_Yo

Mam nadzieję, że to prowokacja z Twojej strony ,ta ocena też prawda? Figlarzu, od razu poznałem się na dowcipie. Dobre, dobre nie ma co, tak podpuscic publiczkę, no nieźle. Bo takiego g....wna dawno nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
silencer7

Chyba sobie kpisz? Więcej mocnych scen, krwi, mniej głupiego humoru (jak np. w dwójce - kopii jedynki), dobra fabuła, gra aktorska, klimat, muzyka... same plusy. Twoja ocena to marna prowokacja, nie nabiorę się na nią.

ocenił(a) film na 1
Shady_Yo

Człowieku tu nie ma się na co nabierac, ten film jest beznadziejny w każdym calu. Wali mnie to zresztą , jak lubisz taki chłam Twoja sprawa, ja mam jednak inne zdanie i ocenę również.

ocenił(a) film na 8
silencer7

Aha, więc najpierw prowokujesz i bezpodstawnie nazywasz mnie jakimś figlarzem, a później dajesz taką głupią ocenę podkreślając, że "masz własne zdanie i ocenę"... dobrze się zatem czujesz? Wali mnie Twoja ocena, jest beznadziejna w każdym calu, just please...

ocenił(a) film na 1
Shady_Yo

I do tego rodzaju wypowiedzi też masz prawo, jak i do tego, że lubisz beznadziejne kino, no może zbyt szeroko, beznadziejny film.

ocenił(a) film na 8
silencer7

Dzięki za zauważenie, że mam prawo do tego, by lubić beznadziejne kino. Na szczęście nie lubię.

ocenił(a) film na 1
Shady_Yo

No nie wiem, ale jak tam sobie uważasz, opinia jest jak odbytnica, każdy ma własną.

ocenił(a) film na 9
Shady_Yo

Dokładnie, połączenie horroru i komedii jakoś mi nie pasowało. W dwójce rozwaliła mnie na maksa jedna scena w kościele i tekst truposza do dziewczyny: ,,Daj mi zjeść swój mózg, przecież mnie kochasz..." a dziewczyna: ,,No dobrze..." Noż kurrrrrrde! Na szczęście ten film jest zupełnie inny. To jest typowy dobry horror w stylu starych dobrych czasów VHS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones