Gojira ni-sen mireniamu

1 godz. 47 min.
6,1 2 015
ocen
6,1 10 2015
321
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":30597,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gojira+ni-sen+mireniamu-1999-30597/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Powrót Godzilli
 • What_The_Fuck ocenił(a) ten film na: 6

  Ja za bardzo nie mogę sie wypowiadać bo z Showa widziałem tylko trzy części:"Hedorę","Megalona" i "Mechagodzillę",ale widziałem urywki więc co nieco mogę o niej powiedzieć. Nie podoba mi się to całe "zdziecinienie" Godzilli w serii Showa. Według mnie zaczęła i skończyła się ona w wielkim stylu. No to dobra podsumowanie(tych co widziałem):
  1."Godzilla kontra Hedora" - jedna z moich ulubionych,ciekawe(horrorystyczne spojrzenie na te filmy) oraz przesłanie
  2."Godzilla kontra Megalon" - jedna z najgorszych części,właściwie nie o Godzilli(pojawia się dopiero pod koniec) tylko o tym obciachowym
  Jaguarze
  3."Godzilla kontra Mechagodzilla" - super muzyka,ciekawa fabuła i fajne sceny walk potworów
  No i dobra mamy serię Heisei. Według mnie najlepsza do tej pory. Kiepsko się zaczęła ale za to skończyła w pięknym stylu. "Godzilla kontra Destruktor" to według mnie najlepsza część ze wszystkich Godzilli. Do tego całkiem sporo nowych potworów:Biollante,Mecha King Gidora,Battra,Kosmogodzilla i Destruktor. No i dobra mamy serię Shinsei. Zaczęła się w pięknym stylu "Powrotem Godzilli",skończyła trochę gorzej "Final wars" ale to chyba najgorsza seria(głównie ze względu na lipne efekty specjalne,które w Heisei były całkiem niezle).

  1.Heisei
  2.Showa
  3.Shinsei

 • ar23s ocenił(a) ten film na: 8

  What_The_Fuck A co sądzisz o zwiastunie do kolejnej części od Toho?

  https://www.youtube.com/watch?v=DnKJphkPW78

 • What_The_Fuck ocenił(a) ten film na: 6

  ar23s Podoba mi się, fajnie, że nie pokazali zbyt dużo, a design Godzilli przypomina trochę ten z "Godzilla vs Destroyah", mojego ulubionego filmu z serii Heisei. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to solowy film o Godzilli i że wrzucą tam jeszcze jakiegoś potwora, najlepiej zupełnie nowego, bo szczerze mówiąc średnio by mi się chciało oglądać jak po raz kolejny Godzilla walczy z nieskutecznym jak zwykle wojskiem albo King Ghidorą, o Mothrze nie wspominając. No i oby proporcje Godzilli na ekranie były lepiej wyważone niż w filmie Edwardsa, który pozostawił po sobie olbrzymi niedosyt pod tym względem.

 • ar23s ocenił(a) ten film na: 8

  What_The_Fuck Niestety muszę cię trochę rozczarować, ponieważ nie będzie żadnego przeciwnika dla Godzilli. Ja jednak nie narzekam. Król Potworów wygląda w końcu przerażająco :)

 • What_The_Fuck ocenił(a) ten film na: 6

  ar23s No cóż, obejrzałem 28 poprzednich filmów, to obejrzę i ten :)