PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709847}
4,8 3 545
ocen
4,8 10 1 3545
Powrót do Heaven's Veil
powrót do forum filmu Powrót do Heaven's Veil

Wcale nie taka tragedia

ocenił(a) film na 6

Fakt, są dziury w scenariuszu i fakt, gra aktorska nie jest na najwyższym poziomie, ale widziałam naprawdę dużo gorszych i mniej wciągających filmów z dużo lepszymi ocenami. To żadne arcydzieło, nie można szukać tu jakiejś wyjątkowej głębi ani niczego w tym stylu, ale są momenty, dla których warto obejrzeć. Przede wszystkim, nie był nudny. Spokojnie dało się go obejrzeć do końca i chociaż niektóre braki fabularne nieco bolą, to naprawdę, niektórzy tutaj chyba złego filmu nie widzieli xD.
Jeśli macie ochotę obejrzeć coś lekkiego, to to jak najbardziej się nadaje. Mam na koncie mnóstwo złych filmów, może dlatego ten wydaje mi się całkiem niezły, ale przynajmniej główny wątek jest nieco mniej oklepany niż to, co dostajemy ostatnimi laty non stop. Także no, nie bać się. Nie taka tragedia, serio :P.

namii

Podpisuję się pod tym. Ci co lubią horrory zdążyli zauważyć, że oceny filmów z tego gatunku na FW są często zaniżone, ale jeśli chodzi o ten film, to już trochę przesada. Są rzeczy do których można się przyczepić, ale dla mnie przede wszystkim liczy się ogólne wrażenie, a tutaj było bardzo dobre, film wciągnął mnie od początku do końca, miał klimat + ciekawa i nieoklepana fabuła, co się ceni w tym gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones