PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876864}
7,3 16 936
ocen
7,3 10 1 16936
7,4 33
oceny krytyków
Powrót do tamtych dni
powrót do forum filmu Powrót do tamtych dni

Jeżeli ktokolwiek będzie miał jeszcze wątpliwości co do talentu,, młodego"Stuhra, to polecam obejrzeć ten film

luki138

Jest świetnym aktorem, widziałam na żywo w teatrze i mogę śmiało powiedzieć, że robi wrażenie

Daria1983

Dobrym aktorem, gorszym człowiekiem.

lesmal

A ty jesteś święty.

lesmal

A co takiego zrobił, że jest "gorszym człowiekiem"?

ocenił(a) film na 9
jan_niezbedny0

Nie jest PiSowcem.Dlatego jest gorszy od innych

jazdowicz2666

Pytałem retorycznie :)
Wiem, że kwaczące oszołomstwo ma na Stuhrów ciężki ból kupra.

jan_niezbedny0

A choćby zero wrażliwości - "mamy tu-polew". Jestem ciekaw, ile "krwistych" żartów sprzedawał młody S. na temat choroby swego ojca? Np. "Ostatnio tat spalił raka" albo "A czemu tata chodzi tyłem? Bo ma raka."
"Przywiązywaliśmy dzieci pod Cedynią jako tarcze i to jest super" - kolejna wypowiedź na poziomie Zdzicha spod GS-u.
Słowem: mało utalentowana postać na siłę wypromowana przez swego ojca, która z braku klasy i kindersztuby zrobiła swój znak rozpoznawczy. PiS, "kwaczące oszołomstwo" i "ból kupra" (ach, te freudowskie asocjacje!) nie mają tu nic do rzeczy.

jah1_filmweb

Większych jaj z katastrofy od kaczyńskiego i jego świty (80 propagandowych miesiączek [prywatnych - ale za pieniądze podatników rzecz jasna] na KP, "komisja" macierewicza etc.) i tak zrobić się nie da.
Tyle w temacie "wrażliwości".
Tak, że w sumie "mamy-tu-polew" jest idealnym podsumowaniem tego cyrku przez M. Stuhra.

ocenił(a) film na 3
lesmal

+1.

ocenił(a) film na 8
lesmal

A skąd wiesz jakim jest człowiekiem, z internetu?

Daria1983

Gdyby był kiepski, to nie grałby w spektaklach u znakomitych reżyserów.

Poza tym plagą tych czasów są miałkie tasiemce (MS akurat w nich nie gra) i ocenianie aktorów przez pryzmat ról w nich.
A potem rola w teatrze, czy poważnym kinie - i zdziwienie, bo okazuje się, że wielu potrafi grać.

jan_niezbedny0

Raczej gdyby nie tata. Polska kultura, zwłaszcza ta finansowana przez państwo, to feudalizm najgorszej próby. Robienie przysług osobom o takiej pozycji, jaką ma stary Stuhr, opłaca się sowicie. Dzisiaj ja cię poklepię po plecach, a jutro ty mnie - i jakoś się kręci.

jah1_filmweb

Myślenie typu: "każdy kto ma znanego tatę/mamę i coś osiągnął z pewnością zawdzięcza to rodzicom i nepotyzmowi" prowadzi do frustracji (albo jest jej objawem) i wybierania takiej władzy jak PiS - który właśnie na nepotyzmie, kolesiostwie i poklepywaniu się po plecach stoi.
Bo w przeciwieństwie do Stuhrów osiągnięć w CV tam nie widać.

jan_niezbedny0

Gdyby był dobry to byłby gwiazdą Hollywood.

Bartus0077

To teraz już wiem, dlaczego Gajos, czy Radziwiłowicz nimi nie są.

jan_niezbedny0

przeciętny statysta w Hollywood ma bogatszy warsztat od Gajosa. Jak zaczniesz rozumieć kino to będziesz zaskoczony jak daleko w tyle jesteśmy.

Bartus0077

Wow... Chyba mnie zaszczyt kopnął, przewodnik po świecie kina mi się trafił. No skoro tak, to dzięki.

Daria1983

nawet nie wiedzialem ze taki aktorzyna istnieje -myslalem ze to polityk ...

luki138

Generalnie chyba wszyscy wiedzą, że Maciej jest genialnym aktorem ale poprawność polityczna nie pozwala im tego zaakceptować. Ludzie powariowali. Gdyby Lewandowski zaczął krytykować obecną władzę to wierz mi, że status genialnego piłkarza też by w Polsce stracił u 30% populacji :) Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bokciu

Ja pisałem ogólnie o prawicy - nie tylko o jednym pisie, który prawicę tylko imituje, bo de facto jest gomułkojęzyczną katokomuną.

Wracając do ogółu prawicy - w tym kraju cała ona cierpi na katoszajbę - paskudne choróbsko utożsamiające wyznanie z narodowością i w ten sposób wykoślawiające całą religijność, która powinna mieć charakter osobisty, jeśli nie wręcz intymny.

Nigdy zresztą nie pojmę tego przywiązania Polaków do samego KK - naród wywodzący się z chłopstwa, przez wieki przez tę instytucję "dojeżdżanego" i trzymanego w ciemnej d..ie, w 3 dekadzie XXI wieku wciąż zachowuje się, jakby wiązał go z nią syndrom sztokholmski.
I nawet instytucjonalne zamiatanie pod dywan gwałtów na dzieciach nie jest w stanie mu otworzyć umysłów.

carmen8_fw

Co z tego że dobry aktor, zatracił swoją tolerancję, patriotyzm i polskość, która Stuhrów uwiera od lat, żyje w świecie celebrytów, układów i powiązań bogatych tego świata, korupcji i nietolerancji na zwykłych Kowalskich, może ten film bardzo dobrze zagrany przez niego coś zmieni w jego wybujałym ego i psychice.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
lesmal

+1.

lesmal

Szanuję Twoje zdanie ale nie zgadzam się z nim wcale

carmen8_fw

BINGO.
Brawa za ten głos, bo taka jest właśnie prawda.
Za sprawą kaczystów polityka (czyli szambo) zasmrodziła polską rzeczywistość nie do zniesienia.
Ludzi się ocenia nie przez pryzmat kompetencji, tylko tego, czy trzymają z tymi pogrobowcami PRLu i dlatego łaskawie się ich uznaje za "dobrych Polaków", czy też nie.

użytkownik usunięty
luki138

Mam nadzieję, że większość brunatnych chłopców umie rozdzielić aktorstwo od spraw osobistych. Można się z nim nie zgadzać politycznie, ale nie da się zaprzeczyć, że jest świetnym aktorem. To jest rola jego życia i mam nadzieję, że dostanie za niego Orła dla aktora drugoplanowego. Bo nie ma co ukrywać, ale główną rolę zagrał chłopak, który był naprawdę dobry. Ucieszyłaby mnie też nominacja dla aktorki drugoplanowej dla Weroniki Książkiewicz. Z wiekiem stała się naprawdę dobrą aktorką. Miło ją oglądać na ekranie właśnie w kinie niezależnym gdzie ma szansę pokazać swoje zdolności aktorskie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lesmal

Odkąd się ta mniejsza inteligencja dorwała do władzy, to prócz chamstwa i pazerności właśnie tym się ona przejawia, że głupotę przedstawia się jako "polskość", która kogoś tam uwiera".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Qpsztal

Pożyteczny idiota to potrafi tylko wymyślać i wszędzie widzi "platformę".
Nie dość, że niewychowany dureń, to jeszcze paranoik.

jan_niezbedny0

Niestety ale tak się kończą rozmowy z tymi "patriotami". Zamiast merytorycznej wypowiedzi to ubliżanie i wrzucenie do worka platformy jakby w tym kraju nie było innej możliwości wyrażania swojego niezadowolenia tylko pod flagą PO. No cóż nie będę pan Qpsztal dowalał bo po wpisach wydaje mi się, że ma dosyć ciężkie życie.

carmen8_fw

Jacy polityczni idole - taki ich elektorat. Partia Dyzmów, choć nie wiem, czy to nie ujma dla Dyzmy - bo ten mimo całego prymitywizmu próbował się jednak na własną rękę cywilizować. Przynajmniej próbował.

lesmal

Co ty wogóle bredzisz?Na czym polega ten wielki patriotyzm osób innej opcji ?Na tym że ktoś założy t-shirt ,,Polska walcząca"albo pobije pierwszego lepszego czarnoskórego,geja czy kogoś kto jest,,inny"?Bo to są właśnie,, patriotyczne"zachowania innej opcji.A co do mówienia po polsku za granicą? też się wstydzę tego jak widzę Polaków-buraków,którzy albo są wiecznie pijani,albo im się wszystko należy,albo (co najlepsze),będąc w innym kraju ,każą się komuś j.polskiego uczyć ,bo się nie mogą dogadać.Zresztą wystarczy pomieszkać trochę za granicą,żeby wiedzieć,że Polak Polakowi nóż w plecy wbije bez żadnego problemu.Więc wyjedź gdzieś poza swoją wieś,poza swoją,,polskość,,i wtedy się wypowiadaj

ocenił(a) film na 3
luki138

Lepiej Polska Walcząca niż Guevara z sierpem i młotem. Co obozy koncentracyjne dla homoseksualistów budował

ocenił(a) film na 3
luki138

Lepiej Polska Walcząca niż Guevara z sierpem i młotem. Co obozy koncentracyjne dla homoseksualistów budował

Globa

Obie opcje są głupie

ocenił(a) film na 3
luki138

Dlaczego Che jest głupie to rozumiem, ale Polska Walcząca ? wytłumacz. Tylko bez stereotypów jak wyżej, bo jak kto murzyna w koszulce np. Deep Purple udzerzy to co rock jest bee?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Qpsztal

Jaki nick - taka wypowiedź.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bokciu

Zwłaszcza tych "żydów" z Kremla.

Qpsztal

Śmieszą mnie takie wypowiedzi jak twoja.Co to znaczy antypolskie?Że ktoś punktuje gówniane zachowania i zaściankowość Polaków zaraz jest anty?Ja rozumiem że tacy jak ty lubią żyć w tym pisowskim bagnie, rozumiem że tacy ty lubią rzucać jasełkami Bóg ,honor ,ojczyzna jednocześnie mając je w głębokim poważaniu,ale nie każdemu ta obłuda odpowiada.Niektórzy chcą żyć w normalnej Polsce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones