PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807420}

Powrót z zaświatów

Between Worlds
3,5 1 257
ocen
3,5 10 1 1257
Powrót z zaświatów
powrót do forum filmu Powrót z zaświatów

Już lepsze ciekawsze filmy pokazują na TV puls albo TV4...Canal Plus miało być kino z najwyższej półki A jest jedno wielkie badziewie na co powstają takie filmy przecież tutaj nawet gra aktorów jest sztuczna w ogóle sceny seksu uprawiają seks za chwilę wstaję i w bokserkach jest hehe
Więcej w sumie tego tutaj niby seksu jak jakiś strasznych scen..
Nicolas poszedł na dziady w coraz gorszych filmach gra ... Tak to jest jak brakuje pieniędzy A puc się chcę i podrywać dziewczyny A tu lipa hahaha...
Mnie ten film w ogóle Nie przekonał , najlepsza scena na końcu prawdziwy ghost rider nawet nie zapierdział z bólu ha ha

ocenił(a) film na 2
xxxfilmen

Mi się podobało jak w trakcie pieprzenia czytał "Memories by Nicolas Cage" czy jakoś tak xD. Tak to film jest strasznie badziewny xD

Maikeru1995

Brawo ty wyciągles jedyną ciekawą akcje z tego filmu ha ha ha, kiedy filmy z nicolasem jak najbardziej tak teraz chyba tylko żeby przetrwać by na chleb było...

xxxfilmen

Na chleb to może tobie brakować biedaku cebulaku. Cage za każdy z tych filmów bierze miliony dolarów i ma w dupie, czy się komuś film podoba, czy nie. A ten film jest absolutnie znakomity w swoim absurdzie i w pełni świadomy, tylko trzeba mieć IQ większe od chomika żeby to zauważyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones