PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690058}
7,2 31 582
oceny
7,2 10 1 31582
6,1 8
ocen krytyków
Powstanie Warszawskie
powrót do forum filmu Powstanie Warszawskie

Pomysł całościowo dobry, ale wszystko psują fikcyjne postaci i ich głupie i irytujące komentarze.
Poziom jakiejś taniej kreskówki.

ocenił(a) film na 7
mmajk86

Ktore dokladnie komentarze sa na poziomie kreskowki?

ocenił(a) film na 6
kasiak1983

Wszystkie Karola i Witka. Gdyby zamknac oczy i posluchac to ma sie wrazenie, jakby telewizje dla dzieci się oglądało. Sztuczne, teatralne emocje i głupie dialogi.

ocenił(a) film na 7
mmajk86

Nie odpowiadasz na pytanie. Nie uwazam, zeby dialogi byly na poziomie kreskowki. Nie rozumiem tych zarzutow...

ocenił(a) film na 6
kasiak1983

Nie czytasz odpowiedzi. Wszystkiego od początku do końca. Gdyby nie inne efekty dźwiękowe filmu z pewnością oglądałbym go bez głosu. Ty nie rozumiesz tych zarzutów, a ja nie rozumiem jak ktoś mógł tak spieprzyć ten film tymi komentarzami. Kronika to kronika - nie potrzebuje głupich komentarzy, broni się sama.

ocenił(a) film na 6
kasiak1983

min ten o kurczaku i mizerii kiedy kobiety przebiegają przez ulice na której trwa wymiana ognia...

ocenił(a) film na 7
wild_wolf

Czy to aby na pewno bylo w tej scenie? To, ze Powstancy marza o domowym jedzeniu akurat chyba nie powinno dziwic. Mnie nie dziwi.

ocenił(a) film na 6
kasiak1983

to że marzą mnie też nie dziwi - zastanawia mnie tylko sens takiego dialogu w tym momencie.

mmajk86

Niestety muszę się zgodzić, szczególnie na początku komentarze, strasznie "odpychają"...czym dalej, stają się bardziej wyważone i konkretne, niestety ogólnie psują charakter filmu.

ocenił(a) film na 6
djembe

Też zgadzam się w 100%. Dialogi Karola i Witka to totalna porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones