PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=243372}

Poza kontrolą

Broken
5,5 308
ocen
5,5 10 1 308
Poza kontrolą
powrót do forum filmu Poza kontrolą

"Poza kontrolą"

ocenił(a) film na 6

Zgrabnie nakręcony i w miarę dobrze zagrany mroczny dramat psychologiczny z elementami thrillera. Główna bohaterka lekko mnie irytowała swoimi maślanymi oczyma. Warto zwrócić uwagę na tło opowieści i świetnie zarysowane postacie drugoplanowe. Dałem 6/10.

Klarens

wreszcie jakaś pozytywna opinia;) zgadzam się -zgrabnie nakręcony, i to bardzo.

elizkas

spoiler
na początku myślałam,że trochę będzie mi przeszkadzać to wplatanie wydarzeń z przeszłości z teraźniejszością.ale ogólnie obraz podobał mi się,toksyczna miłość która wykańcza drugą osobę,wariactwo z miłości,fajnie wplecione pojedyncze wątki z klientami baru.

tylko mam pytanie: otóż jak to jest na początku i na końcu widzimy jak Hope jest wieziona na tyle samochodu...czyli w takim razie to co się działo w barze było jej wyobrażeniem? wstawiła się na miejsce kelnerki i wyobraziła wszystko,łącznie z morderstwem? uciekła od Will'a ale nie zmieniła swojego życia tak jak chciała?

ocenił(a) film na 6
Klarens

Ja również dałam 6/10.

Całkiem ciekawy =P

Klarens

zgadzam się zasługuje na 6, ale stwierdzam po tym filmie iż Heather Graham lepiej pasuje do komedii. fakt te jej "maślane" oczy i ta scena końcowa jak gaga z byłym, buntuje się, jakoś tak marnie zagrana... ale to moje subiektywne odczucia

fraglespb

gdzie go obejrzałyście czy sciągnęłyście ?

blackberry123

oj ja go szukałam dłuuuugo! w końcu obejrzałam go on-line ale nie pamiętam strony bo to dawno było trochę. pzdr

fraglespb

właśnie strasznie ciężko go znaleźć ..al bardzo chcę obejrzeć ten film..trudno będę szukać dalej ;))

blackberry123

wpisz Poza kontrolą on-line, wyskoczy kilka propozycji

Paz_Vega

Dla wszystkich którzy chcieli obejrzeć a nie obejrzeli lub nie znaleźli oto link filmu z polskim lektorem
http://filmymegavideo.pl/dramat/86836-Poza-kontrola-Broken-2006-online.html
Miłego oglądania :)

Paz_Vega

w FilmBoxie leciał pt. Przegrana
najlepsza jest muza The Brian Jonestown Massacre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones