film

Poza nawiasem

The Out List
2013
1h
6,9 66
ocen
6,9 10 1 66
Osoby znane z życia publicznego USA i związane ze społecznością LGBT opowiadają o otaczającej ich rzeczywistości. Zobacz pełny opis
Poza nawiasem zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

premiera

Znane osoby ze świata show-biznesu opowiadają o problemach społeczności LGBT we współczesnej Ameryce. Inspirujący dokument produkcji HBO. W ciągu ostatniej dekady sytuacja osób należących do społeczności LGBT w Stanach Zjednoczonych uległa większej zmianie niż przez poprzednich pięćdziesiąt lat. Prawo do legalizacji związków,Znane osoby ze świata show-biznesu opowiadają o problemach społeczności LGBT we współczesnej Ameryce. Inspirujący dokument produkcji HBO. W ciągu ostatniej dekady sytuacja osób należących do społeczności LGBT w Stanach Zjednoczonych uległa większej zmianie niż przez poprzednich pięćdziesiąt lat. Prawo do legalizacji związków, zawierania małżeństw czy adopcji dzieci przez pary tej samej płci w wielu stanach stało się rzeczywistością. Jednocześnie coraz więcej znanych osób zaczęło ujawniać swoje preferencje seksualne. Film składa się z intymnych rozmów, w których osoby związane ze środowiskiem LGBT opowiadają o dokonaniu coming-outu oraz o swoim zaangażowaniu w kwestie społeczne.

studio
Perfect Day Films
tytuł oryg.
The Out List
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dokument porusza kwestię problemów społeczności LGBT we współczesnej Ameryce. Film składa się z rozmów, w których znane osoby opowiadają o ujawnieniu się i o zaangażowaniu w kwestie społeczne.

13. stycznia 2014 o godz. 16:00 w HBO 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones