PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491360}

Pozdrowienia z Paryża

From Paris with Love
6,8 42 584
oceny
6,8 10 1 42584
5,8 10
ocen krytyków
Pozdrowienia z Paryża
powrót do forum filmu Pozdrowienia z Paryża

GŁUUUPI

ocenił(a) film na 3

tak bardzo, ze az boli!

ocenił(a) film na 3
Santiago84

Oj boli, jakże bardzo boli i za to 1 ale są dwa momenty za które dałbym po piątce, czyli w sumie 10: 1)odprawa Waxa na paryskim lotnisku, gdzie w absolutnie piękny sposób pokazano stosunek amerykanów do reszty świata - MY AMERYKANIE !!! a wy to wielkie nic !!! (g...o) 2)moment kiedy Wax mówi do zdruzgotanego Reece'a ...miłość zawsze robi nas w ch..a !!! czyż nie piękne !? - boli aż do bólu !!!...!

ocenił(a) film na 3
Szpila_1308

jeden dialog..... kiedy po kolei wybijają chinczyków:

- dużo ich jeszcze jest ?
- jakis miliard

poza tym potwierdzam idiotyczny film,moze nie miałem po prostu dnia,a może dlatego,ze mało oglądam w tym gatunku,kino nie dla mnie..

ocenił(a) film na 7
adamxx68

Hahahahahahahahahahahaha... No zatkało mnie.... Przypominam,że jest to typowe kino akcji. Rola Travolty jest akurat bardzo trafiona do tego rodzaju filmu. Wystawiłeś ocenę 3 (słaby). Natomiast V/H/S oraz Blair Witch Project oceniłeś po 10? To są ARCYDZIEŁA według Ciebie???

Pozostawię to bez większego komentarza.

ocenił(a) film na 3
HimuraKenshin

i dobrze.. po co miałbyś komentować czyjeś gusta. Wystawiłem byc może ocenę zaniżoną bo jak powiedziałem - nie moje kino. W tej klasyfikacji jedynie miłośnicy takich filmów mogą wystawić wiarygodną notę..

ocenił(a) film na 7
adamxx68

Mógłbyś skrytykować film - masz do tego prawo. Powinieneś zaniżać lub zawyżać ocenę filmu za scenariusz, muzykę, zdjęcia, obsadę itd. Nie rozumiem po co wystawiać niską ocenę tylko dlatego ,że film nie jest w Twoim guście? No ale masz do tego prawo.

ocenił(a) film na 3
HimuraKenshin

Widziałem w podobnym klimacie 'Tylko Strzelaj' [2007] z Clive Owenem i powiem ,że był duzo lepszy,postawiłbym o wiele wyższą notę.. dlaczego?? po prostu - chociaż nie sympatyzuje z kinem akcji właśnie ten z Owenem utkwił mi w pamięci,podczas gdy w "Pozdrowieniach.... pozostał jeden wspomniany dialog,sam widzisz ,nie jest u mnie tak do końca..z tymi ocenami,są filmy,które nawet mi mogą sie podobać.,pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Santiago84

To jest kino rozrywkowe a nie biografia Karola Wojtyły

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Po prostu to jest kino rozrywkowe. Wystarczy odpowiednio podchodzić do takiego typu filmów i wszystko będzie w porządku. Właśnie olbrzymim plusem tego filmu jest fenomenalna rola Travolty. ;) Badass z genialnym poczuciem humoru. Fabuła może i naiwna i oklepana, ale powiedzmy sobie szczerze - kto na to patrzy w takim produkcjach. Liczy się dynamiczna akcja, efektowne pościgi i wybuchy. ;) Pewnie zaraz "znawcy" będą mnie wyzywać od "hamburgerów", dla których t
ępa sieczka wystarczy. Wyobraźcie sobie, że lubię obejrzeć proste, efektowne kino, jak i klimatyczne, zmuszające do myślenia. ;) Po prostu czasem dla rozerwania się, warto wyłączyć myślenie. :D

ocenił(a) film na 8
mofo1990

Wanted - Ścigani polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones