Meet My Mom

1 godz. 25 min.
6,3 959
ocen
6,3 10 959
429
chce zobaczyć
{"type":"film","id":584551,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Meet+My+Mom-2010-584551/tv","text":"W TV"}]}

Po rozwodzie Dana Marshall (Lori Loughlin) powraca wraz z synem Jaredem (Charles Henry Wyson) do rodzinnego miasteczka, by zamieszkać z matką Louise (Stefanie Powers) i rozpocząć nowe życie. W nowej szkole mały Jared otrzymuje nietypowe zadanie. Ma napisać list do żołnierza przebywającego na misji w Iraku. Tym samym nawiązuje znajomość z sierżantem Vincem Carrerą (Johnny Messner). Po powrocie do kraju Vince postanawia odwiedzić Jareda, co będzie miało nieoczekiwane konsekwencje.

elima
opis użytkownika

List małego chłopca do żołnierza służącego na misji zagranicznej na zawsze zmieni ich życie. Po serii listów, między 10-letnim Jaredem Marshallem a sierżantem Vincem Carrerą zrodziła się przyjaźń. Po powrocie do kraju Vince uczy małego gry w baseball zastępując w ten sposób wiecznie nieobecnego ojca. Między matką Jareda, Daną i Vincem rodzi się miłość, ale nieoczekiwanie jednostka wojskowa, w której stacjonuje, otrzymuje rozkaz mobilizacji.

elima
opis użytkownika