PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829454}

Poznajmy się jeszcze raz

La belle époque
7,0 6 898
ocen
7,0 10 1 6898
6,5 12
ocen krytyków
Poznajmy się jeszcze raz
powrót do forum filmu Poznajmy się jeszcze raz

Trochę przekombinowany, ale świetnie zagrany i bardzo sentymentalny. Ogląda się dobrze, a do tego jest kilka mądrości życiowych. Ten film to dowód na to, że we Francji zawsze można liczyć na jakiś powiew świeżości. A Daniel Auteuil ... cóż, mam do niego sentyment od czasów Kłopotliwego Gościa.

Adiluzaczeq

Tak z ciekawości - czy utwór Wodeckiego faktycznie jest w tym filmie czy tylko w PL zwiastunie?

ocenił(a) film na 7
Juna_3

Mam nadzieję, że tylko w zwiastunie. Ja oglądałem ten film na koniec listopada długo przed polską premierą na pokazach przedpremierowych.

Adiluzaczeq

Trochę szkoda, bo w kinie byliśmy zaskoczeni. I generalnie po obejrzeniu oryginalnego zwiastuna i tego polskiego, stwierdzam, że muzyka Wodeckiego bardziej pasuje. PS Czy jest to taki typowy dramat / komedia z tamtego kraju, czy jednak potrafi czymś zaskoczyć? Pytam, gdyż czasami chodząc do kina na filmy z FR odnoszę wrażenie, że zmieniają się aktorzy, miejsca etc, ale ogólny zarys jest taki sam lub bardzo zbliżony.

ocenił(a) film na 7
Juna_3

Jeśli chodzi o kino francuskie to ja je generalnie uwielbiam, bo jest w nim wiele świeżości. Francuzi mają masę pomysłów, które często potem producenci z USA zasysają i robią swoje wersje. Z tych komedii, które mogę Ci polecić to na pewno do obejrzenia są: Facet na Miarę, Miłość po francuski, Kłopotliwy Gość, Jeszcze dalej niż północ ( klasyk ! ), Miłość aż po ślub, Alibi.com. To tak na gorąco z tych ostatnich filmów, które są komediami przez duże K. Poznajmy się jeszcze raz był faktycznie przeplatany. Taki komedio dramat nasycony sentymentem, ale koniec końców bardzo pozytywny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones