PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829454}

Poznajmy się jeszcze raz

La belle époque
7,0 6 912
ocen
7,0 10 1 6912
6,5 12
ocen krytyków
Poznajmy się jeszcze raz
powrót do forum filmu Poznajmy się jeszcze raz

Film który urzekł mnie swoją historią, która niosła za sobą piękna i pouczającą płęte. A to wszystko ubrane w świetna gre aktorską, muzykę i przede wszystkim pomysł w jaki została nam podana ta fabuła. Wyszedłem z kina z naprawdę dobrym humorem, a sprawił to również poziom komediowy, który naprawdę był po prostu normalny życiowy bez glupkowatych żartów. Zero poprawności polityczynej i absolutnie brak jakichkolwiek podtekstów politycznych. Film poprostu skupił się na życiu takim jakie jest i jakie było i naprawdę skłonił mnie do innego spojrzenia na wszystko.

ocenił(a) film na 9
Jakub_Michalik_filmweb

mnie też naładował, aż się zdziwiłem. Film bardzo na poziomie :)

Jakub_Michalik_filmweb

Puentę lub pointę

ocenił(a) film na 8
Pawel_Spychala

Racja mój błąd ;)

ocenił(a) film na 6
Jakub_Michalik_filmweb

Jak dla mnie słaby, choć sam zamysł był ciekawy, ale.... był taki naiwny, wręcz infantylny. Jakiś stary pryk zatęsknił za swoim minionym życiem i za grubą kasę kazał je sobie odtworzyć. Też mam już swoje lata, ale nostalgia nigdy nic dobrego do życia nie wnosi, bo liczy się tylko to, co dzisiaj, tu i teraz. Fabula tego filmu mocno przewidywalna, można powiedzieć banalna.Ale co kto lubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones