PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 806
ocen
6,7 10 1 39806
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 8

Klimatyczny, minimalistyczny, względnie realistyczny i wysublimowany. Reżyser za pomocą bardzo oszczędnych środków przekazu ukazał piękną ale chwilami i mroczną historię. Element horroru jest tu dość wyrazisty lecz na pewno nie najważniejszy.
Nawet nie chciało mi się czytać waszych wypocin na temat subiektywności gustów. Jeśli to co napisałem powyżej, choć z grubsza zainteresowało kogoś tym tytułem, a do tego ma on dość mdłego, amerykańskiego kina grozy to gorąco zachęcam do obejrzenia. Film jest wspaniały sam w sobie i zyskuje jeszcze więcej jako odskocznia od tandetnych obrazów jakimi jesteśmy zasypywani.

raphael1331

Lepszy od nowego ?

ocenił(a) film na 8
ENDmOstER

Kwestia gustu. Oryginał jest (moim zdaniem) bardziej klimatyczny i bardziej nietypowy względem wielu horrorów. Remake jest po prostu bardzo amerykański. O ile w oryginale elementy typowego horroru są tak naprawde dodatkiem do całości, tak w remake'u uwypuklono najbardziej banalne elementy tej historii. Polecam pierwszą wersję.

ENDmOstER

Akurat dzisiaj ją skołowałem , i sobie oglądnę .

ocenił(a) film na 8
ENDmOstER

po dwóch latach wracam do tematu by zapytać cię jak film sie podobał? :)

raphael1331

ha sorry , moim zdaniem jeden z lepszych horrorów , podoba mi się też domieszka dramatu .
Może wersja Amerykańska ma lepsze sceny ale wydaję się taka dość typowa i nie magii oryginału .

ocenił(a) film na 8
ENDmOstER

no pomijając (SPOJLER jakby co) motyw wampira to powiedziałbym nawet, że to bardziej dramat w klimacie horroru

raphael1331

I dla tego mi się ten film podoba

ocenił(a) film na 9
raphael1331

Fajny horror z 12 letnią wampirzycą, ale tą idiotyczną scenę w łazience (to była lalka czy co?) mogli sobie darować.
Po co psuć coś tak ładnego?

ocenił(a) film na 8
raphael1331

Dobre połączenie dramatu z horrorem które reżyserowi wyszło naprawdę dobrze. Film jest klimatyczny i bez nastawienia na typowy horror spoko się go ogląda. Znacie jakieś filmy tego pokroju ?

ocenił(a) film na 3
raphael1331

Tandetny i nudny a przy ty, poziom strachu na zerowym poziomie. Rzeczywiście rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones