PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4236}

Próba sił

Bless the Child
5,8 3 095
ocen
5,8 10 1 3095
3,0 3
oceny krytyków
Próba sił
powrót do forum filmu Próba sił

Uwielbiam filmy o walce Boga z szatanem, dlatego bardzo chciałem obejrzeć ten film. Ogólnie moje odczucia są takie, że film jest raczej słaby, aczkolwiek ogólny wątek był bardzo ciekawy. Można było to zrobić lepiej.

ocenił(a) film na 10
Pietro697

A dla mnie ten film jest rewelacyjny poza kilkoma malutkimi szczególikami ;)

użytkownik usunięty
XxXxxEVeRaxxXxX

dawno ogladalam wiec nie pamietam za bardzo
ale wiem ze i tak jak na ok 11, 12 lat no to wywarłł na mnie ee
nawet no takie fajne emocje d x
zapamietałam go jako jeden z najlepszych thrillerów .
bo to raczej film blizej do thrillera a nie do horrorca podchodzi. moim zdaniemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dx

ocenił(a) film na 8
Pietro697

A ja oglądałam go na religii ,ksiądz nam puścił i nie powiem bardzo mi sie spodobał.
Ogólnie lubię tego typu filmy o sztanach ,zmaganiu dobra ze złem.
A rola złego i przystojnego Rufus Sewell mmmm bardzo przypała mi do gustu;).

użytkownik usunięty
Karola_018

no własnie ten cały Rufus ..
w tym filmie własnie jako pierwszy raz gościa ujrzałam.
no i od tamtej pory lubie z nim filmy ogladac .. ma w sobie cos ;-d

ocenił(a) film na 8
Karola_018

Mnie akurat śmiertelnie wkurzał. Jak były sceny z nim to miałam ochotę roztrzaskać moją mp4:/

ocenił(a) film na 6
Pietro697

dokladnie tak... zaczyna sie bardzo ambitnie ale potem robi sie z tego miernota.. brakowalo tylko van helsinga.. takie filmy trzeba robic subtelnie bo doslownosc im nie sluzy.. staja sie wtedy smieszne...

ocenił(a) film na 10
michostr86

Nie wiem co w tym filmie mogło być śmiesznego. Dla mnie on jest bardzo ciekawy od początku do końca. Piękna, wciągająca historia z zaskakującymi zwrotami akcji.

ocenił(a) film na 6
XxXxxEVeRaxxXxX

dla kogos kto ma 9 lat to moze i owszem...

ocenił(a) film na 10
michostr86

Dla kogoś kto ma 9 lat faktycznie, niektóre rzeczy mogą wydawać się śmieszne ;)

ocenił(a) film na 6
XxXxxEVeRaxxXxX

stary ogladnij sobie Omen albo Dziecko Rosemary to zobaczysz jaki taki film powinien wygladac... Próba sił to bajeczka ktora sie puszcza dzieciom na zajeciach z religii.. nie bede sie rozpisywal tylko odsylam do recenzji pt "Próba widza" z ktora sie zgadzam calkowicie...

ocenił(a) film na 10
michostr86

Doskonale znam te filmy i porównywanie ich do "Próby sił" jest totalnie bezsensowne. Uważasz, że wizualne przedstawienie Szatana jest nie na miejscu? To już twój problem. Taki był koncept reżysera. Widocznie nie dorosłeś do oglądania filmów typu "Bless the child", nie rozumiesz ich i dlatego je krytykujesz.. Pozostaje mi tylko współczuć.

ocenił(a) film na 6
XxXxxEVeRaxxXxX

pozdrawiam i milego dnia...

ocenił(a) film na 8
XxXxxEVeRaxxXxX

Zgadzam się całkowicie z XxXxxEVeRaxxXxX

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones