PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4236}

Próba sił

Bless the Child
5,8 3 095
ocen
5,8 10 1 3095
3,0 3
oceny krytyków
Próba sił
powrót do forum filmu Próba sił

aktorką tamtego pokolenia jak i teraz. Kim zagrała swietnie, w filmie pokazana jest prawda o szatanistycznych wyznawcach dla których ofiary z dzieci to normalka bez uszczerbku na uczuciach, oraz sadystyczne zachowania(pobicie na smierc dziewczyny i tego psa na ulicy) Film mi się bardzo podobał i wizja walki dobra ze złem, ciekawi mnie tylko czy ta dziewczynka też widziała te demony. Film oczywiscie ma sie nijak do dni ostatecznych. Bo przecież miał by nadejsc Antychryst, a nie drugie dziecko Boga.

ocenił(a) film na 8
JohnnyB

Zgadzam się

ocenił(a) film na 10
JohnnyB

Racja naprawdę świetny film. piękna aktorka, ciekawa historia i można znaleźć wiele odniesień do realnego świata. Np. nazwa organizacji New dawn kojarzy mi się trochę z ruchem New Age

ocenił(a) film na 9
JohnnyB

To może podziel się Johnny z nami skąd masz taką wiedzę o "szatanistycznych wyznawcach" jak sam napisałeś.
Rozumiem, że masz informacje z pierwszej ręki o konkretnych sytuacjach, w których wyznawcy szatana złożyli dziecko w ofierze, albo widziałeś na własne oczy jak jakiś 13letni "szatanista" katował psa na ulicy??
A może to Kościół Rzymskokatolicki jest najbardziej zbrodniczą organizacją na świecie?? Kto mordował myślących inaczej, już od IV wieku (momentu ustanowienia katolicyzmu oficjalną, rzymską, religią państwową ?? Do czego potrzebował indeksu? Kto stosował tortury? Cenzurę? Palenie książek już od czasów apostołów? I potem również masowego palenia ludzi? Dlaczego wciąż panowały nietolerancja, terror i despotyzm? Dlaczego przez dwa tysiąclecia nieustannie przechodzono od słów do mordów?
Czemuż propaguje się pokorę, głupotę, płaszczenie się przed krzyżem, flectamus genua, — i to zawsze nader drastycznie, z niebem i piekłem na pierwszym planie, z wyczarowywaniem wszelkich aniołów i archaniołów, a jeszcze częściej oczywiście księcia ciemności oraz jego zastępów i piekielnych mąk, czego jesteś, Johnny, najlepszym przykładem.
Czekaj nadal na Antychrysta hehehe.

ocenił(a) film na 5
mateusztsr

Zgadzam się ze wszystkim poza oceną. Ponadto pół-piśmienna osoba dorosła rodzaju męskiego, pisząca o pięknej 6-latce w kontekście już jakiegoś pokolenia (a poza tym widzeń) budzi mój niepokój. Może jaki szatanista-pedofilista? No chyba, że chodziło o piękną Kim w bigoteryjnej białej koszuli, zapiętej po szyję - żeby nie kusić szatana :).

mateusztsr

Wyznawcami szatana można nazwać wszystkie ustroje totalitaryzmu, porównywać do tego religię Rzymskokatolicką i nazywać zbrodniczą? To śmieszne, a raczej zakłamane. Musisz strasznie nienawidzić Kościół i Boga - to widać po twoim poście, skąd ta obrona satanistów? Sprostuję w wierze w Boga na pierwszym planie jest miłość! Miłość i miłosierdzie Boga do człowieka i miłość człowieka do Boga i bliźniego.

ocenił(a) film na 9
Shar

Śmieszne i zakłamane nazywać religię rzymskokatolicką zbrodniczą??
Przypomnę tylko że Kościół Rzymski zamęczył na przestrzeni dziejów więcej ludzi niż komunizm, faszyzm i nazizm razem wzięte.
Kto palił ludzi na stosach? Kto torturował w lochach inkwizycji? Kto inspirował pogromy Żydów/protestantów/husytów i tak dalej i tak dalej? Kto organizował wyprawy krzyżowe? Kto pogrążył Europę na wiele wieków w wojnach religijnych i nietolerancji? Kto wymordował Indian w imię jezusa?
W takim razie Twoje stwierdzenie że "na pierwszym planie jest MIŁOŚĆ" wywołuje PUSTY ŚMIECH fanatyku.
Chyba że to Wasza kościelna miłość na zasadzie "zabijmy wszystkich, Bóg pozna swoich".
Jeszcze na marginesie dodam że obecnie Kościół Rzymski to organizacja skupiająca zadziwiającą liczbę homopedofili ( w społeczeństwie europejskim częstotliwość wyst. homopedofilii to około 0,0001%, w KRK szacuje się ilość homopedofili na 7-8 %).

mateusztsr

Nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać - zwyczajnie mijasz się z prawdą w swoich pełnych nienawiści porównaniach. czy tego chcesz czy nie to pomodlę się za Ciebie o spokój duszy :)

ocenił(a) film na 9
Shar

Moja dusza jest pełna spokoju - niech twoje specyficzne "kościelne" sumienie się o nią nie martwi.
Za to Twój miłosierny post o modlitwie za mnie spowodował że łkałem przez całą noc do rana.

mateusztsr

Facet (facetka?) jest niezły/a. Po kontakcie z taką osobą i jej nachalnej deklaracji, też nie zasnąłbym ze śmiechu.
Pomijam już totalną głuchotę/ślepotę na przytoczone przez Ciebie, powszechnie znane fakty.
Pozdrawiam.

mateusztsr

Jebnąleś odpowiedź nie mającą nic wspólnego z komentarzem, żeby tylko napsioczyć na religię. Kościoł katolicki ma wiele na sumieniu, ale jeśli już chcesz odpisywać, to rób to merytorycznie, a gorzkie żale wylewaj gdzie indziej.

ocenił(a) film na 9
tuuupac

Masz rację. mój komentarz sprzed 8 lat był błędny. Niestety filmweb, chyba jako jedyny portal jaki znam nie umożliwia kasowania własnych postów.

mateusztsr

Nie wiem czy Boga odnalazłeś czy dorosłeś, ale szacun za przyznanie się do błędu.

tuuupac

"Nie wiem czy Boga odnalazłeś czy dorosłeś"
Chłopie, miej trochę litości :D
Prawie oblałem się kawą XD

Max66

XDXD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones