PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691720}

Pragnienie zemsty

Return to Sender
4,8 2 838
ocen
4,8 10 1 2838
Pragnienie zemsty
powrót do forum filmu Pragnienie zemsty

moje odczucia

ocenił(a) film na 5

Film taki sobie. Można poświęcić czas i obejrzeć, jednak słabe zakończenie psuje wszystko. Jak dla mnie jest tu ukazana historia złej kobiety, tak złej, którą spotkało coś okrutnego. To co ją spotkało było okropne i nie sposób się z tym nie zgodzić, że potem miała ciężko i knuła zemstę jednak nie zmienia to faktu, że to zła kobieta była. I tylko nie za bardzo rozumiem co autor miał na myśli, bo mimo starań dobrej jakby nie patrzeć aktorki nie bardzo mu chyba wyszło to co zamierzał ukazać. Jest młodą pielęgniarka, z trudną przeszłością (wątek śmierci matki), dziwnymi nawykami i zachowaniami (te długopisy, zachowanie w pralni) i do tego złą-co zawinił jej pies ojca, że go zatruła? Ogólnie film z jakimś potencjałem jednak zupełnie niewykorzystanym, dlatego średniak jak dla mnie.

ocenił(a) film na 6
aniadolan1

Ja kompletnie nie odebrałam Mirandy jako złej kobiety. To, że z charakteru była osobą ambitną, pracowitą i wymagającą od siebie i innych perfekcjonistką nie powoduje, że jest zła. OCD (czyszczenie wszystkiego, wyczulenie na zarazki na dłoniach, długopisach, telefonie), na które prawdopodobnie cierpiała też nie czyni z niej złej postaci. Psa zatruła, bo sprawdzała moc dawki trucizny, nie zabiła go dla samego zabicia, poświęciła go by lepiej przygotować się do zemsty na gwałcicielu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones