PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767508}

Praktykant

Apprentice
6,2 2 571
ocen
6,2 10 1 2571
6,2 11
ocen krytyków
Praktykant
powrót do forum filmu Praktykant

Aiman świadomie podejdmuje kolejne decyzje, ktore zbiżją go do celu, czy jest raczej ćmą, ktorej życie umożliwia zbliżanie się do ognia?

Jak blisko można zbliżyć się do płomienia, by już nie było drogi odwrotu?

I wreszcie czy ogień to śmierć czy wyzwolenie?

ocenił(a) film na 3
daniello77

Chciałabym Ci odpowiedzieć jak to było z tym Aimanem ale problem filmu tkwi w tym, że postaci zostały w nim tak mgliście narysowane, że trudno zawyrokować, czy on chce tego co robi, że to determinuje jego działanie, czy tak mu się nieporadnemu tylko życie układa. Powiedziałabym, że ma więcej z tej nieszczęsnej ćmy niż samoświadomości. Z jego przypadku ogień to jedyne wyzwolenie.

ocenił(a) film na 7
MoniaToronto

Trafnie to ujęłaś :) Mi sie jednak jakoś fajnie patrzyło na tę bezradność..

ocenił(a) film na 6
MoniaToronto

A czemu bohaterowie raz mowili w dwoch jezykach ?

ocenił(a) film na 8
MoniaToronto

Moim zdaniem głównym motywem jego postępowania był plan poznania człowieka, który powiesił jego ojca...być może z ciekawości, a być może chodziło o zemstę. Postać kata od pierwszego spotkania zafascynowała Aimana do tego stopnia, że nie potrafił żywić do niego nienawiści. Jedyne co czuł to szacunek i dlatego brnął w to dalej.

ocenił(a) film na 8
daniello77

tak spytam przy okazji ile ten film wlasciwie trwa? na filmwebie info 1h 55 a ja mialam wersje poltoragodzinna i tak sie zastanawiam czy to blad czy trafilam na jakas inna...

ocenił(a) film na 7
darkangel22

niestety nie pamiętam

darkangel22

Dziś obejrzałem i również 1h 30 min.
Również rzuciła mi się w oczy inna długość filmu na filmwebie, ale to chyba błąd.

darkangel22

Film trwa jakoś 1h 36min , ale bez wstępu i napisów końcowych to będzie właśnie jak przedmówcy piszą - około 1h 30min

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones