PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 679
ocen
7,8 10 1 44679
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

Film jest rewelacyjny. Naprawdę świetny. Polecam! Bez sensu jest skreślać film dlatego, że na na dvd ktoś przed filmem umieścił reklamy. Owszem- rozumiem, że jesteście oburzeni, bo zakupiliście film za normalną cenę, a nie jako dodatek z gazety- wtedy te reklamy mogłyby być jeszcze uzasadnione. Ale bez przesady, po co zaśmiecać forum tymi pierdołami? Ja oglądałam z kiepskimi napisami- czy dlatego film nie powienien mi się podobać?! a może utworzę nowy post na ten temat?! Wracając do filmu- "Aviator" przy nim to lipa-porównując ilmy biograficzne. Świetna gra Hopkinsa. Poza tym, sama historia Burta Munru jest niezwykle interesująca. Świetna na odzyskanie optymizmu i chęci do życia:)

ocenił(a) film na 9
Spychacz

Gdzie widzisz skreślenie filmu?
Chyba lepiej żebyś dopisał się pod oceniany przez siebie post. Może przynajmniej byś go przeczytał. Bo teraz to Ty wychodzisz na zaśmiecacza.
pozdr.

ocenił(a) film na 10
Spychacz

Spokojnie, bo się cały poplujesz. Naprawdę nie widzę sensu, żebyśmy zamiast o filmie dyskutowali o sensowności istnienia lub braku reklam na wydaniu dvd. Dlatego uważam, że takimi pierdołami zaśmieca się forum. I jeśli to, że się podpiszę ma Cię uczynić szczęśliwszym, to proszę./Magda

ocenił(a) film na 9
Spychacz

A niby dlaczego nie mam napisać jeśli coś mi się nie spodoba a dotyczy filmu? W jaki sposób dotyczy, opisałem. A jak można przeczytać w wiadomym miejscu, nie tylko dla mnie ma wpływ. Tam również znajdziesz ocenę filmu. Naprawdę jest aż taka negatywna?
Ty również mogłaś utworzyć nowy wątek. A skoro piszesz o zaśmiecaniu - Czy Twoje myśli naprawdę są na tyle bardziej odkrywcze niż moje, że są godne rozpoczęcia nowego wątku (bo moje oczywiście nie są)?

I uważaj na inwektywy. Z reguły więcej świadczą o wypowiadającym je niż o adresacie.
POwodzenia

P.S.
Spychacz to bardzo sexi ksywa ;-)

ocenił(a) film na 9
Spychacz

Chciałem tylko dodać, że naprawdę nie było we mnie agresji. Szkoda, że we współczesnym świecie życie jest aż tak nerwowe. Tym cenniejszy jest powyższy film.
I wystarczy.

ocenił(a) film na 10
Wniebowziety

Poczułeś się przeze mnie obrażony?
Nie to było moim celem.
Ale chyba zgadzamy się co do tego, że film warto obejrzeć;)
P.S. W kwestii mojego nicka nie będę z Tobą dyskutować...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones