PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 677
ocen
7,8 10 1 44677
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

niby wszystko w tym filmie takie sielankowe, wystarczy trochę ciepła, humory i życzliwość, aby każdy napotkany człowiek odpowiedział ci tym samym, zgodzę się, że obraz świata w tym filmie jest przerysowany, ale potrzebujemy takich filmów, większość z nas, w którymś momencie naszego życia, decyduje się na konformizm i życie 'takie jakie inne', każda więc rzecz przypominająca nam, że zagubiliśmy gdzieś drogę jest na wagę złota.

ocenił(a) film na 9
Analog

ja nie żyje zgodnie z marzeniami, ja je spełnniam. Gdzie ten kamień rzucić ?

Redgard

skoro żyjesz zgodnie z marzeniami, to ich nie masz, złapałeś się w pułapkę logiczną, żyjesz teraz zgodnie z własnymi planami itd., marzenia to rzeczy, których jeszcze nie zrealizowałeś, jednak skoro dałeś się podpuścić, domyślam się, że nie masz je za ciekawe, więc nawet się nie rozpisuj

ocenił(a) film na 9
Analog

ale żenujący tekst, chociaż się nie ośmieszaj, jaką płapkę logiczną? Jeśli spełniam marzenie i dąże do kolejnego to znaczy(są wieksze i mniejsze marzenia), że żyje zgodnie z nimi, jeśli trudno jest Ci to pojąć to może udaj się na jakąś terapie, chociaż logicznego myślenia nigdzie nie uczą, więc pewnie umrzesz z tym głupim przeświadczeniem. Jeśli ktoś się urodził tępakiem to tak zostanie. Z twojego postu wynika, że masz jakieś bzdurdne marzenia, których nie masz zamiaru spełnić, bo wolisz patrzeć na TV i zazdrodścić innym. Sorry, ale jeśli ratujesz sie w kolejnym poście jakąś ściemą o logicznej płapce to proszę Cię nie kompromituj się tak więcej. Za mały w uszach jesteś, żeby oceniać moje życie i marzenia;) jest takie przysłowie "marzenia się spełniają" więc skoro marzenie może się spełnic, czyli zrealizować do nie pieprz takich głupot "marzenia to rzeczy, których jeszcze nie zrealizowałeś," - żenujące i dyletanckie

ocenił(a) film na 9
Redgard

Na wiekszosci kierunków na studiach jest logika,przykro mi ale uczą.

ocenił(a) film na 9
Analog

Napisałem "ja nie żyje zgodnie z marzeniami, ja je spełnniam." potem Ty
"skoro żyjesz zgodnie z marzeniami," - to jest odpowiedź na post ? Nie rób z siebie analfabete tylko naucz się czytać.

ocenił(a) film na 9
Analog

w którym miejscu obraz swiata jest tu przerysowany?

cleese_2

co się stało się????????????????????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones