PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 677
ocen
7,8 10 1 44677
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

Kupiłem "pełną" wersję "Prawdziwej Historii". A tu reklamy jakichś idiotycznych filmów, których nie da się ominąć.
Ale to jeszcze nic. Kiedy w menu start wybierzesz "start filmu", na minutę przestają działać wszelkie(!!!) przyciski odtwarzacza i jest się ZMUSZONYM do obejrzenia reklamy... klozetów! A na koniec, tuż przed filmem, z głośników dobiega... pierdnięcie!!!
Po tych przejściach jestem całkiem zdegustowany i na razie przeszła mi ochota na oglądanie filmu.
Myślałem, że są jakieś zasady. Klient wydaje większe pieniądze na "prawdziwe" dvd i nie zmusza się go do przykrych rzeczy. A tu masz... widocznie zasad nie ma.

ocenił(a) film na 8
Wniebowziety

Ja w moim odtwarzaczu mam opcje Omijanie reklam. Poszukaj w opcjach a może też znajdziesz. Chyba, że na kompie oglądasz to wtedy nie wiem.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Wniebowziety

Hahahah Co mnie rozbawiłes !!!!!!
Hahahaha <placze>

ocenił(a) film na 9
MoRRs_Z_LaSu

Fakt, przynajmniej jest się z czego pośmiać.

W moim odtwarzaczu nie ma funkcji omijania reklam. Jest jej namiastka - funkcja wyboru filmu i ścieżki z listy odtwarzacza, ale ta płyta blokuje tę funkcję odtwarzacza. Na kompie pewnie sprawa byłaby prostsza.
Ostatnio nie miałem czasu, ale pewnie niedługo w końcu obejrzę ten film.
POzdrawiam

ocenił(a) film na 10
Wniebowziety

włącz dvd i idź do kuchni zrobić sobie ciepłe kakao:)
powinno wystarczyć na ominięcie reklam, a film miło obejrzeć w towarzystwie czekoladowego napoju.
polecam
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
aga_chan

Dzięki za poradę.
Może właśnie tak zrobię, pewnie już niedługo.
Pozdrawiam

Wniebowziety

też mam ten problem,wywaliłam kase i teraz musze odlądac reklamy o muszli klozetowej.idt.nie wspomne o reszcie ale ta reklama tak mnie zszokowała że tez nie obejżałam dobiero kilka dni pozniej,w czasie reklam zrobiłam sobie kanapki i bylo bardzo miło:)pozdrówki

ocenił(a) film na 9
Wniebowziety

No dobra, w końcu obejrzałem.
Dla mnie prawie bardzo dobry, czyli prawie 8. Dodaję punkt za pozytywne zakręcenie i za to, że bardzo dobrze mi się go oglądało. Rzadko spotyka się teraz filmy pozytywnie nastrajające.
No, to wychodzi prawie 9.

Film wart obejrzenia. Tylko NIE samodzielne wydanie dvd. Chyba, że ktoś lubi łazienkowo - klozetowe klimaty.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones