PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630603}
6,5 93
oceny
6,5 10 1 93
Prawdziwy koniec zimnej wojny
powrót do forum filmu Prawdziwy koniec zimnej wojny

kupa bzdur i manipulacji,po co ktos to kreci i rozsiewa propagande.Film o wszystkim i o niczym

ostryrobcio

nie widzę w tym żadnej manipulacji... nie rozumiem Twojego komentarza

ab1991

wiec wizyte u lekarza polecam...od oczu

ab1991

najgorzej jak polski emigrant kreci film o polskiej transformacji,gdzie byl jak rodacy cierpieli,swinia co za zachodnie srebrniki nakreci wszystko co mu zaproponuja

ostryrobcio

no to "pokaż" mi tą manipulacje...
heh może i wyjechał, ale nie zapomniał o swoim kraju i myślę, że gdyby nie on (rozumiem, że mowa o Panu Zbigniewie Brzezińskim) to raczej dziś nie cieszyłbyś się z obecności Polski w NATO :)

ocenił(a) film na 7
ab1991

bzdury to propaguje osoba która zakłada taki temat

ocenił(a) film na 9
ostryrobcio

jakie manipulacje jestem ciekawy, za chwilę będę oglądał ten film i coś czuję że zwyczajnie antyamerykański albo co dużo gorsze czerwonymi sentymentami się kierujesz - ale ocenię po projekcji...Szkoda że nie rozwinąłeś wątku manipulacji :( to tak jakbym napisał bez uzasadnienia że jesteś idiotą - mam nadzieję że po filmie nie będę musiał uzasadniać i że nie jesteś jakimś różowym palantem

ocenił(a) film na 9
ostryrobcio

no niestety jesteś prorosyjskim podejrzewam że proputinowskim i antyzachodnim lewaczkiem. W filmie tym nie widziałem ani cienia manipulacji a jedynie odtworzoną, popartą rzetelną analizą walkę Polski o członkostwo w NATO które było kiedyś gwarantem wolnego, zachodniego świata...Dzisiaj niestety NATO to co raz bardziej fikcja, państwa czonkowskie w znacznym stopniu różnią w polityce zagranicznej ale i tak dobrze że jesteśmy w tej organizacji oraz w UE z wszelkimi jej wadami...O tym marzyły pokolenia Polaków zmagających się z przetaczającymi się przez Polskę totalitaryzmami.

pan_cogito14

tylko nie lewaczkiem pacanie a cale to nato to gowno wielkie i tyle

pan_cogito14

wystarczy ze oceniasz cos po swojemu to zaraz jestes lewakiem albo pisiakiem albo lemingiem,mam gdzies te prowokacje

ocenił(a) film na 9
ostryrobcio

masz wielki dar retoryczny i niesamowitą perswazję !!! Tak cudowanie uzasadniasz swoje sądy ;) coś na zasadzie ,,jesteś głupi, Ty tez jesteś głupi !!! '' ...sorry koleś ale szkoda mojego czasu na rozmowy z niewydarzonymi dziećmi - napisałeś że ten film to manipulacja i film o wszystkim i o niczym, widocznie masz bardzo ograniczone horyzonta poznawcze skoro dla Ciebie ten film jest o niczym, zagubiłeś się dziecko, zbyt wiele wątków naraz...ojojoj wróć do Króla Lwa i zabawek Lego - to Twój świat, nie brudź swojej nieskalanej duszyczki i rozumku światem polityki ;) Kochane BoBo...

ostryrobcio

Ale co jest w tym filmie nie ten teges (od razu zaznaczam, że jeszcze nie oglądałem, ale chciałbym przed obejrzeniem wiedzieć o co masz pretensje, żeby podczas oglądania móc ocenić, czy miałeś rację, czy nie)?

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones