Prawdziwy romans

True Romance

1993 2 godz.
7,5 48 937
ocen
7,5 10 48937
31 022
chce zobaczyć
6,8 12
ocen krytyków
{"rate":6.8333335,"count":12}
powrót do forum filmu Prawdziwy romans
  • masist ocenił(a) ten film na: 8

...wypowiedź ojca na temat sycylijczyków powaliła mnie na kolana ! piękna scena !

• LeoMessi86 ocenił(a) ten film na: 5

masist Jedyna dobra scena w filmie...ale fakt HOOPER rozwalił system :D!

• LeoMessi86 no nie żartuj :P cały film jest jedną genialną sceną :D
    ja się zbierałem za ten film strasznie bo sądziłem że przynudzi mnie jakimś romansidłem ...
    a tu prosze .. genialnie :)

• masist Fakt! Pojechał z postacią Walkena jak ze szmatą :)

• michael_69 ocenił(a) ten film na: 9

Pinky0891 Walken do tej sceny przygotowywał się trzy dni.....

• felek87 ocenił(a) ten film na: 9

masist Dla mnie ta scena i ostatnie pięć minut filmu "Podejrzani" to dwie najlepsze sceny w historii kina.

• Zyndram ocenił(a) ten film na: 7

masist Scena marzenie na bardzo wielu poziomach ! Oglądałem kilkukrotnie i jeszcze będę ;-)
    Stanowczo się nie zgodzę, że robotę robi tutaj sam Hopper. Walken buduje fenomenalny nastrój, tworzy Hopperowi całą przestrzeń z wolnym miejscem pośrodku, w które się on mistrzowsko wpisuje.

Reszta filmu jak dla mnie dość teledyskowa, nieco już podstarzała, choć oczywiście nie pozbawiona wielu innych fajnych momentów. Gdybym obejrzał ten film po premierze, uznał bym go za znacznie lepszy. Tylko "Sycylijczycy" się nigdy nie zestarzeją, będą wieczni ;-)

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 9

Zyndram A gdzie tam! A rozmowa Alabamy z kilerem w pokoju zanim zaczął ją bić? A akcja w windzie? A moment tuż przez zatrzymaniem kolesia przez policję za przekroczenie prędkości? A krótka rola Samuela L. Jacksona? Film jest genialny.