PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 399 228
ocen
8,1 10 1 399228
7,5 43
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

Znacie jakieś ciekawe filmy w klimacie spisków i tajemnicy co Iluminista lub właśnie Prestiż lub nawet droga przez piekło i historia przemocy ??????

Poleciłbym 'Siedem', Fight Club', 'Memento', 'Gra', 'Vanilla Sky', 'Piła I', 'Usual Suspects', 'Tożsamość', 'Inni', 'Chaos'.

ocenił(a) film na 9

A ja: zdecydowanie 'Dziewiąte Wrota', 'Opętanie'(to z Aaronem Eckhartem), Adwokat Diabła, Siła Strachu, Efekt Motyla

ocenił(a) film na 10

'Memento'
'Wersja ostateczna'
'23'
'Equilibrum'
'V jak Vendetta'

użytkownik usunięty
Kolodziey

No dzięki i z tych filmów które polecacie to watre obejrzenia są napewno tożsamość ,inni ,adwokat diabła , efekt motyla a takiego siedem to np nie trawie ;-) w ogóle PRESTIŻ jest chyba tylko jeden bo w tych filmach może i jest tajemnica lecz sie znacznie różna od tego arcydzieła

Iluzjonista.

ocenił(a) film na 10

infiltracja ...........za krótki..........



ocenił(a) film na 10
minetaur_2

proponuje Sekcje 8 najlepsze zakonczenie :D

ocenił(a) film na 10

Proszę spróbować z Fracture ,wspaniała gra Ryana Goslinga...
Pozdrawiam...

ocenił(a) film na 10

Jest jeszcze "Złap mnie jeśli potrafisz" z prześwietnym Leonardo DiCaprio, jak i "Potęga strachu" , polecam także "The Game" z Michaelem Douglasem.....
Pozdrawiam....

ocenił(a) film na 9
polmisek

aha i jeszcze ,,Jeździec bez głowy"!!!!!!

paciek

Ja polecam film Inni, z którego obecnie nabija się PLUS :).

Swoj

O em dżi. Iluminista?? to w ogóle jest coś takiego? ja proponuje Memento, Sierociniec. Vanilla Sky nie oglądałem, ale polecam jego pierwowzór, czyli włoską wersje - Otwórz oczy

ocenił(a) film na 8
rpd0

Owszem jest, po przeczytaniu tematu sam chciałem go dodać, polecam film bardzo dobry i warty obejrzenia

ocenił(a) film na 8
rpd0

Vanilla sky to remake hiszpanskiego filmu, nie wloskiego ;) Abre los ojos

polin_es

Miałem osiem lat, żeby to sprawdzić, ale dzięki :D Przez ten czas obejrzałem też Vanilla Sky, który mi się bardzo podobało. Po swojej ocenie wnioskuję, że nawet bardziej, niż Otwórz oczy . Niby ta sama historia, a jednak znowu robi wrażenie. Niestety, nadal nie mogę znaleźć filmu Iluminista, ale za osiem lat się odezwę, jak już go znajdę.

Pięć palców, Zabójczy numer. Fajne filmy, polecam.

ocenił(a) film na 8

Może jeszcze takie trzy nieco podobne do siebie obrazy - "Mechanik", "Palimpsest" i "Hypnos". Pierwsze dwa bronią się aktorstwem i brudnym klimatem, w ostatnim zaś klimat jest sterylny, ale fabuła wydaje mi się spójniejsza z przerywnikami. Po obejrzeniu "Hypnosa", pozostałe dwa nie wzbudziły u mnie już takiego zachwytu, ale gdybym zaczynał od któregoś z tamtych dwóch, sytuacja byłaby odwrotna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones