PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636031}

Prezent nocnej furii

Dragons: Gift of the Night Fury
7,6 7 572
oceny
7,6 10 1 7572
Prezent nocnej furii
powrót do forum filmu Prezent nocnej furii

bo szczerbatek nie miał małych ;(

ocenił(a) film na 7
darek12322

Bo jest ostatnim smokiem z gatunku :] Przynajmniej w tej części globu.

moglut

no wiem wiem, ale to takie przykre było ;P

ocenił(a) film na 7
darek12322

W książce smoki o czarnej skórze i cętkami są opisywane jako najrzadsze/legendarne tępione przez np. Doomfang'a :/

moglut

swoją drogą- polecasz książkę ? Bo zauważyłem, że to na podstawie "Jak wytresować sobie smoka" i planuję przeczytanie tego.

ocenił(a) film na 7
darek12322

Książki ;P Są to opowieści motywujące dla dzieciaków :D Krótkie, a wspólnego z filmem mają miejsce akcji, smoki i postaci, a raczej ich 'skórki' bo charaktery mają całkiem inne. Jako czytelnik książek dla 8+ mogę napisać, że seria jest bardzo ok ale najlepiej pójść do empiku większego upolować w zagranicznej i przeczytać "how to train your dragon" może nawet całość i się przekonać do serii ;)

ocenił(a) film na 7
moglut

Edit: Napewno dostaniesz więcej Hiccupa i Toothless'a w wersji kompaktowej i znacznie więcej o wszystkich innych :) "How to become hero... hard way." jak to mówi Hiccup.

moglut

tylko dzieci to czytać mogą ? ;>

ocenił(a) film na 7
darek12322

Napewno będziesz w elitarnym gronie ;) Dla dzieci i tylko po angielsku :>

moglut

polskiej wersji nie ma ? ;>

ocenił(a) film na 7
darek12322

Chyba pierwsza część, ale nie patrzyłem na alledrogo czy jest :P Czyli przyjmuje że nie ma :>

ocenił(a) film na 7
moglut

http://www.empik.com/jak-wytresowac-sobie-smoka-cowell-cressida,42538,ksiazka-p niedostępne :/

ocenił(a) film na 9
darek12322

przecież Szczerbatek to chłopak :P

darek12322

Chcę żeby w dwójce była dziewczyna - Nocna Furia. ^_^

ocenił(a) film na 9
olam1999

to by było głupie... i banalne... za banalne...

Sellesa

Rok temu to pisałam. ._. Teraz wystarczy mi fajna dwójka nawet bez dziewczyny. xDDD

ocenił(a) film na 9
olam1999

a mi ciekawa fabuła NIEUJMUJ ĄCA jedynce uroku :D

Sellesa

<żółwik>

użytkownik usunięty
darek12322

Tak samo daję 9 za to, że nie miał młodych ;] Szkoda go trochę. Lipa też ( fakt, że to jego wybór) że nie chciał latać sam tylko z Czkawką. Samemu mógłby latać albo bawić się z innymi smokami kiedy chce i gdzie chce. Ale widocznie twórcy mieli inną wizję :P

użytkownik usunięty
darek12322

Jeśli mały gronkiel był taki uroczy, że po pierwszym zobaczeniu go na ekranie się rozpłynęłam, to trudno mi sobie wyobrazić jak urocze mogą być małe "szczerbatki" :D

Najlepszy dodatek filmowy ze wszystkich ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones